Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > peluquero/peluquera > Parturi-kampaaja, Parturi-kampaamo Aava, Parturi-kampaamo Aava, Turku

Parturi-kampaaja, Parturi-Kampaamo AAVA, Parturi-Kampaamo Aava, Turku

Trabajo de peluquero/peluquera en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Peluqueros › peluquero/peluquera.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kampaajat, parturit, kosmetologit ym › Kampaajat ja parturit.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hei sinä!

Etsimme tiimiimme äitiysloman sijaista osa-aikaiseksi vuokratuolille tai sopimusyrittäjäksi.

     T O I V O N   S I N U L T A;

-työkokemusta

-motivaatiota ja innostusta alaa kohtaan

-halua kehittyä

-iloista elämänasennetta

-asiakaspalveluhenkisyyttä

      S I N Ä    S A A T;

-olla oma itsesi

-valita itse työaikasi ja -määräsi,

sekä mitä palveluita teet

-reilun, kilpailukykyisen vuokran ja tuotemyyntiprovision

-rennon ja mukavan ilmapiirin,

pääset toteuttamaan unelmasi

Toivon, että juuri sinä olet etsimämme henkilö!

laita vapaamuotoinen hakemus instagramin kautta parturikampaamoaava tai sähköpostilla parturikampaamoaavagmail.com .

sop.muk.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 402 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Parturi-Kampaamo AAVA.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:8bcf7fea-a0d6-4802-9acf-988502f5e921.

Ver las 154 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Peluqueros › peluquero/peluquera ofertadas.