Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Peones de la industria manufacturera > Palīgstrādnieks

PALĪGSTRĀDNIEKS. Letonia

Ofertas de empleo de Peones de la industria manufacturera en Letonia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Vienkāršās profesijas › Raktuvju, būvniecības, ražošanas un transporta nozares strādnieki › Rūpniecības strādnieki › Citur neklasificēti rūpniecības strādnieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FRM"aicina darbā palīgstrādnieku metālapstrādē

Mēs meklējam palīgu metālapstrādes darbiem ar pieredzi rasejumu lasīšanā, lai strādātu mūsdienīgā ražošanas cehā. Šī loma ietver dalību metālkonstrukciju montāžā un atbalstu pamatslēdzniekiem.

Galvenie pienākumi:

  • Metālkonstrukciju montāža pēc rasējumiem;
  • Atbalsts atslēdzniekiem montāžā;
  • Metāla griešana un slīpēšana ar augstu prasmes līmeni, izmantojot fleksi;
  • Fasku veidošana un precīzu mērījumu veikšana;
  • Urbšana, marķēšana un vītņu griešana.

Prasības kandidātiem:

  • Spēja lasīt un saprast rasējumus;
  • Pieredze darbā ar fleksi, spēja veidot faskas un veikt mērījumus;
  • Prasmes urbšanā, marķēšanā un vītņu griešanā;
  • Uzmanība pret detaļām un spēja strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu mūsdienīgā, labi aprīkotā ražošanas cehā;
  • Pievilcīgus darba apstākļus;
  • Iespējas profesionālai izaugsmei un attīstībai.

Ja atbilstat prasībām un esat gatavs pievienoties mūsu komandai, sūtiet savu CV uz e-pastu: infofrm.lv

Mēs ar nepacietību gaidām jūsu pieteikumu!

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 5.

Empleador: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "FRM".

Forma de contacto:

  • Dirección: Baltā iela 1B, Rīga
  • Teléfono: +371
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: infofrm.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240208-12.

Ver las 121 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.