Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Palīgstrādnieks

Ofertas de trabajo en Letonia

Palīgstrādnieks

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA "TourBox365" aicina darbā

PALĪGSTRĀDNIEKU

Darba pienākumi:

Teritorijas labiekārtošana (augu stādīšana un kopšana, zāliena pļaušana un kopšana, soliņu ierīkošana, u.tml.);

Sadzīves atkritumu savākšana no teritorijas zaļajām zonām;Telpu uzkopšana un nelieli remontdarbi, krāsošanas darbi; Plānot, organizēt un veikt ikdienas telpu uzkopšanas darbus saskaņā ar sanitārām normām un ievērojot darba drošības aizsardzības instrukcijas. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde;Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības.

Mēs piedāvājam: darba algu 1373 EUR bruto.

Kontaktinformācija: box365.hrgmail.com

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 19.

Empleador: SIA "TourBox365".

Forma de contacto:

  • Dirección: Rīga
  • Teléfono: +371 29649153
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: box365.hrgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:230905-136.