Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto > Pakettiautonkuljettaja Lauantaivuoroihin, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Contratación de conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto en Finlandia (Pirkanmaa)

Pakettiautonkuljettaja Lauantaivuoroihin, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Tampere

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Pakettiautonkuljettaja lauantaivuoroihin (Tampere)

Jos sinua kiinnostaa lisäansio ja haluat vakaan ja pitkäaikaisen työn, tutustu tähän ilmoitukseen paremmin!

Etsimme nyt  asiakkaallemme PAKETTIAUTONKULJETTTAJAA pitkäaikaiseen työsuhteeseen.

Työtehtävät koostuvat pääsääntöisesti erilaisten tuotteiden, kuten painotuotteiden toimittamisesta asiakkaille Pirkanmaan alueella. Työtä tehdään lauantaisin 8h/pv. Työvuoro alkaa usein noin klo 2 yöllä, joten työvuoro on ohi hyvissä ajoin aamusta. Palkkaus kuorma-autoalan työehtosopimuksen mukaan, joten aloittelevan työntekijän palkka on 14,87€/h. Yötunneilta saa yölisää (2,97€/h). Mahdolliset ylityöt maksetaan normaalisti TES:n mukaan.

Tarjoamme:

- pitkäaikaisen työn

- selkeät työajat

- reilun työnantajan, jossa työntekijöitä todella arvostetaan ja jossa on todella hyvä työntekijöiden pysyvyys

- kattavammat työterveyspalvelut heti käyttöön

Tehtävässä menestyminen edellyttää:

- B- ajokortti

- omaa autoa, jotta pääset yöllä työpaikalle, josta työvuoro alkaa

- asiakaspalveluhenkisen otteen työntekoon

Arvostamme:

- oma-aloitteisuutta

- luotettavuutta

- kiinnostusta oppia ja kehittyä työssä, jossa on pitkä ja hyvä tulevaisuus

- kokemus pakettijaosta tai muuta logistiikka-alan kokemusta

Rehelliselle ja luotettavalle tekijälle on tehtävässä tarjolla pitkäaikainen työ!

Kiinnostuitko tehtävästä? Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä. Täytä hakemus pikimmiten linkistä: https://www.click-hp.fi/hakemus/19382. Kerro hakemuksessasi mahdollisimman tarkasti osaamisestasi ja aikaisemmasta työkokemuksestasi. Kaikissa tehtävään liittyvissä asioissa soita rohkeasti, niin jutellaan lisää! Kaikki lisätiedot puhelimitse arkisin klo 12-13 seniorikonsultti Meeri Tölliltä, puh. 050 411 6510.

lauantaisin 8h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 419 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:d0355f23-3731-4626-af49-7d7adb9857d0.

Ver las 314 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto ofertadas.