Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto > Pakettiautonkuljettaja, Kesätyö, Hyvinkää, Duolog Oy, Hyvinkää

Pakettiautonkuljettaja, kesätyö, Hyvinkää, Duolog Oy, Hyvinkää

Ofertas de empleo de conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme B-kortillista reipashenkistä kesätyöntekijää asiakkaallemme Hyvinkäälle jakelutehtäviin.

Työ alkaa harjoittelulla viikolla 22, työ jatkuu viikon 34 loppuun saakka. Työ on päivävuorossa 05.30-14.00.

Tehtävässä on takuutunnit 80 h/2 viikon jakso ja palkkauksessa noudatetaan AKT TES:iä kokemuksesi mukaan.

Olet oma-aloitteinen tekijä, jolla riittää intoa asiakaspalveluhenkiseen pakettijakeluun Hyvinkään seudulla, tunnet alueen hyvin. Työssä tarvitaan voimassaoleva B-kortti, ajat perälaudallista pakettiautoa. Omaksut digitaaliset laitteet nopeasti ja puhut sujuvaa suomea. Tekevä ja joustava asenne on tehtävässä tärkeämpi kuin pitkä kokemus jakelutehtävistä, saat hyvän perehdytyksen tehtävään.

Hae tehtävään heti, kesätyöt buukataan nopeasti. Lisätiedot: Asiakkuus- ja henkilöstökonsultti Niina Kola, niina.kola(at)duolog.fi ja puh. (arkisin klo 10-15) 040 682 7288.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1064 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Duolog Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:96f2d9f8-cf2d-4879-bdfb-2f3ba0c8464b.

Ver las 330 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › conductor de vehículo de reparto/conductora de vehículo de reparto ofertadas.