Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > vigilante de seguridad > Ostraha Prodejny Lidl, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Ofertas de empleo en República Checa (Hlavní město Praha) de vigilante de seguridad

Ostraha Prodejny Lidl, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy › Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Descripción de la oferta de trabajo:

kontakt: Šašková Svatava, tel.: 734 881 686  po - pá od 9-:00 - 16:00 hod., e-mail:   nabor1.centrumprotektia.cz

Místo výkonu práce: můžete si vybrat kde budete pracovat:

LIDL  -  Červeňanského 2723/29, 155 00 Praha 13 - Stodůlky

LIDL  -  Slánská 1699/1a, 163 00 Praha 17 - Řepy

Kontakt tel. 721 954 166, Po-Pá od 9.00 -16.00, na mail: nabor1.centrumprotektia.cz

Náplň práce: Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.

Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i DPP, odměny za záchyty, záloha do výše až 50% ze mzdy dle podmínek manažera, nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem, zprostředkování certifikátu strážného a zaškolení. Nástup možný IHNED.

Vhodné také pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.

Prvotní kontakt je nutný telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00 hod., Svatava Šašková tel. 721 954 166 nebo na e-mail: nabor1.centrumprotektia.cz .

Nezapomeňte přiložit platné telefonní číslo.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 220 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Empleador: Protektia s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Svatava Šašková. Tel.: +420 734 881 686po-páod9-:00-16:00hod.. E-mail: nabor1.centrumprotektia.cz . Adresa: Heršpická 993/11b, Štýřice, 639 00  Brno 39.

  • Ciudad: Brno; Código postal: 639 00; Dirección: Heršpická 993/11b, Štýřice, 639 00 Brno 39
  • Teléfono: +420 +420 734 881 686po-páod9-:00-16:00hod.
  • Correo electrónico: nabor1.centrumprotektia.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:27210680755.

Ver las 114 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Guardias de protección › vigilante de seguridad ofertadas.