Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovaquia > operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora > Operátori Vysokozdvižných Vozíkov

Operátori vysokozdvižných vozíkov. Trnavský kraj

Ofertas de empleo en Eslovaquia (Trnavský kraj) de operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras › operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora.

Traducción de la profesión: Operátori a montéri strojov a zariadení › Vodiči a obsluha pojazdných strojných zariadení › Operátori pojazdných strojových zariadení › Operátori vysokozdvižných vozíkov.

Descripción de la oferta de trabajo:

Vykonávať práce v sklade podľa požiadavky nadriadených pracovníkov, v zmysle plnenia plánov a prevádzkových ukazovateľov. Predovšetkým nakladanie, vykladanie, premiestňovanie, ukladanie, kontrola, balenie tovaru a prácu súvisiacu s uvedenými pomôckami ako prácu s príslušnými technickými zariadeniami a dokumentáciou. Pracovný výkon je meraný ukazovateľmi dosahovania stanovených cieľov produktivity. Operátor manipulačnej techniky 1 musí spĺňať stupeň zručnosti Skladového pracovníka 1-2 a zároveň jeho úlohou je práca so scannerom a na nízkozdvižnom vozíku (NZV).

Výhody:Hradené, vlastná doprava zamestnávateľa, - Mesačný bonus od 0 až 10percent zo mzdy

- Nadčasový bonus 2 alebo 4 € hodina za každú platenú nadčasovú hodinu nad hranicu 15 hodín mesačne

- Nočná príplatok 1,43€ hod. brutto

- Štátny sviatok 100percent

- Nadčas - základná mzda 40percent priemernej mzdy za hodinu

- Príplatok za sobotu – suma 1,79 € hod

- Príplatok za nedeľu – suma 3,58 Eur hod

- Strava - hodnota 1 stravného lístka 4,50,-€ - hradí zamestnávateľ 100percent

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Trnavský kraj.

Ver 69 ofertas de trabajo en "Trnavský kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 50.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: EPF Group, a.s..

Instrucciones para solicitar:

nabore-personal.eu , nabore-personal.eu , Eva Križovenská

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1000000024344413.

Ver las 190 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras › operador de carretilla elevadora/operadora de carretilla elevadora ofertadas.