Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales > Operaattoreita Kesäkaudeksi, 30 Paikkaa, Reka Kaapeli Oy, Riihimäki

Empleos de operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales en Finlandia (Kanta-Häme)

Operaattoreita Kesäkaudeksi, 30 Paikkaa, Reka Kaapeli Oy, Riihimäki

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Prosessityöntekijät › Metalliteollisuuden prosessityöntekijät ja viimeistelijät › Metalliteollisuuden prosessityöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Reka Kaapeli on osa Nexans Groupia, jossa teemme työtä kestävän tulevaisuuden puolesta, tukien osaltamme digitalisaatiota ja kestävää energiantuotantoa. Tällä hetkellä meillä työskentelee noin 270 ammattitaitoista rekalaista Reka by Nexans -kaapelituotteiden parissa. Olisitko sinä yksi meistä?

Haemme Hyvinkään, Riihimäen ja Keuruun tuotantoyksiköihin

OPERAATTOREITA KESÄKAUDEKSI

kaapelinvalmistukseen. Omalla työpanoksellasi olet mukana varmistamassa tuotteiden vaatimustenmukaisen laadun sekä tehokkaan tuotannon.

Mitä odotamme sinulta

Toivomme sinulta positiivista ja vastuullista työotetta, halua toimia teknisten laitteiden parissa sekä hyviä yhteistyötaitoja. Aiempaa kokemusta vastaavista tehtävistä emme vaadi, sillä saat työhösi kattavan perehdytyksen ja osaavan tiimin tuen. Eduksesi haussa luetaan tuotantotyökokemus. Tehtävä edellyttää yli 18 vuoden ikää ja valmiutta vuorotyöhön esim. keskeytymätön ja keskeytyvä kolmivuoro, myös muita vuoromalleja.

Mitä tarjoamme sinulle

Tarjoamme sinulle itsenäisen ja monipuolisen työn vastuullisessa yrityksessä. Tulet saamaan kokemusta nykyaikaisesta teollisuustyöstä sekä mukavan työyhteisön. Työntekijämme saavat mm. lounasedun, tukea liikunnan ja kulttuurin harrastamiseen sekä kattavan työterveyshuollon ja laajan vapaa-ajan tapaturmavakuutuksen. Työskentelysi voi olla muutamasta kuukaudesta yli puoleen vuoteen, sijoittuen pääsääntöisesti huhti-syyskuun ajalle. Meillä noudatetaan Teknologiateollisuuden työehtosopimusta. Mahdollisuus myös vakituiseen työsuhteeseen.

Videoilta pääset kurkistamaan Rekan tuotannon arkeen ja kuulet lisää rekalaisten omin sanoin millaista työskentely meillä on:

Kiinnostuitko?

Lähetä hakemus viipyilemättä, sillä työt alkavat nopealla aikataululla ja aloitamme hakijoiden haastattelun jo ennen hakuajan umpeutumista.

Lähetä vapaamuotoinen hakemuksesi viimeistään 29.2.2024. Henkilöitä palkataan sitä mukaa kun sopivia löytyy.

Reka Kaapeli Oy on kuulunut yli 60 vuotta kaapeliteollisuuden eturiviin. Nexansin keskeinen rooli sähköistämisessä on jatkunut yli vuosisadan ajan ympäri maailman. Haluamme saavuttaa yhdessä kunnianhimoisen tavoitteemme - Electrify the future. Nexans Groupilla, jolla on noin 28 000 työntekijää 42 maassa, teemme tietä uuteen maailmaan, jossa turvallinen, kestävä ja hiilidioksidipäästötön sähkö on kaikkien saatavilla.

Nexans Group on johtava kaapelijärjestelmien suunnittelussa ja valmistuksessa neljällä pääliiketoiminta-alalla: Power Generation & Transmission, Distribution, Usage and Industry & Solutions. Kaikki Reka by Nexans -kaapelit valmistetaan Suomessa uusiutuvalla energialla. Voit tutustua tarkemmin Reka by Nexansin tuotteisiin verkkosivuillamme: http://www.reka.fi.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Kanta-Häme.

Ver 76 ofertas de trabajo en "Kanta-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 30.

Empleador: Reka Kaapeli Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:9db57268-9b92-48af-9c98-926281cd55c6.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Operadores de instalaciones de procesamiento y recubridoras de metales › Operadores de instalaciones de procesamiento de metales › operador de horno de templado y recocción de metales/operadora de horno de templado y recocción de metales ofertadas.