Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica

ODGOJITELJ/ODGOJITELJICA. Croacia

Empleo de Maestros preescolares en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za radno mjesto:

ODGOJITELJ/ICA

- 1 izvršitelj/ica neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom za rad u Solinu

Uvjeti:

Prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22),

Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme

ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97) i Pravilniku o unutarnjem ustrojstvu i

načinu rada Dječjeg vrtića Cvrčak – Solin (od 23.01.2023.g.)

Uz prijavu na natječaj kandidati prilažu:

• Životopis

• Dokaz o stečenoj stručnoj spremi

• Dokaz o položenom stručnom ispitu (nije uvjet)

• Dokaz o hrvatskom državljanstvu

• Potvrda o radnopravnom statusu/elektronički zapis sa HZMO, ne starija od dana objave natječaja

• Dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl.25 Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju:

a) Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl.25.st.2.;ne starije od dana objave natječaja)

b) Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postup. (čl.25.st.4.ne starije od dana objave natječaja)

c) Izjava o nepostojanju zapreka iz čl.25.Zakon o predškolskom odgoju i obrazovanju (čl.25.st.1.,3.,9. i 10.)

• Potvrda Centra za socijalnu skrb (prema mjestu stanovanja) da kandidatu/inji nisu izrečene zaštitne mjere iz čl.25.st.10. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ne starija od dana objave natječaja

• Liječnička potvrda o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta (liječnik opće prakse)

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostaviti osobno u roku od 8 dana od dana objave natječaja na adresu: Dječji vrtić Cvrčak – Solin, Stjepana Radića 42, 21210 SOLIN ili na mail: infodjecji vrtic-cvrcak-solin.hr

Kandidati koji će se u prijavi pozivati na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su u prijavi za natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaz o ostvarivanju prednosti prema posebnom zakonu , te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji pravo prednosti pri zapošljavanju ostvaruju prema odredbama Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN121/17) dužni su uz prijavu na natječaj dostaviti dokaze iz čl.102.Zakona, koji se mogu pronaći na stranicama Ministarstva branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidati koji se pozivaju na pravo pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Kandidati/inje dostavljaju preslike dokumenata, a izabrani kandidati će biti pozvani prije potpisivanja ugovora dostaviti originalnu dokumentaciju.

Ne vrši se povrat dokumentacije,. Kandidat/inja istu može preuzeti u upravi vrtića najkasnije u roku od 6 mjeseci od završetka natječaja, nakon čega će ista biti uništena.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Osobni podaci kandidata će se prikupljati i obrađivati isključivo za potrebe provedbe natječaja te eventualnog zasnivanja radnog odnosa, sukladno posebnim propisima kojima se regulira natječajna procedura, uz puno poštivanje Opće uredbe o zaštiti podataka. (Pozivaju se kandidati da prije prijave na natječaj pročitaju Politiku privatnosti DV Cvrčak ,koja je objavljena na službenoj web stranici Vrtića, kako bi se bolje upoznali s načinom na koji obrađujemo osobne podatke i pravima koja im pripadaju.)

O rezultatu natječaja kandidati/kinje će biti obaviješteni putem web stranice vrtića: www.djecjivrtic-cvrcaksolin.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ CVRČAK - SOLIN.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: SOLIN, STJEPANA RADIĆA 42

Email: infodjecjivrtic-cvrcaksolin.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2473687.

Ver las 125 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.