Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj / Odgojiteljica

ODGOJITELJ / ODGOJITELJICA. Croacia

Trabajo de Maestros preescolares en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 103/23) i članka 56. Statuta Dječjeg vrtića Zeko Upravno vijeće na svojoj 14. sjednici održanoj dana 7.3.2024. godine donosi

ODLUKU

o raspisivanju natječaja za radno mjesto

ODGOJITELJ/ICA

– na određeno vrijeme, zamjena za bolovanje

Uvjeti:

  • završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij predškolskog odgoja odnosno studij odgovarajuće vrste kojim je stečena viša sprema u skladu s ranijim propisima, odnosno završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij predškolskog odgoja

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu, kandidati su dužni priložiti sljedeću dokumentaciju:

  • životopis
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • dokaz o državljanstvu
  • presliku osobne iskaznice
  • elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje kao dokaz o radnom stažu, ne stariji od mjesec dana od dana objave natječaja
  • liječničku potvrdu za obavljanje poslova odgojitelja
  • dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne stariji od mjesec dana od dana objave natječaja:

  1. potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (članak 25. stavak 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju)
  2. potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (članak 25. stavak 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju)
  3. potvrda Hrvatskog zavoda za socijalni rad da protiv kandidata nije izrečena mjera za zaštitu dobrobiti djeteta

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na druge kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužni su uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17 i 98/19) dužni su uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja, priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 103. navedenog Zakona dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/userdocsimages/ng/12%20prosinac/zapo%C5%A1ljavanje/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20pri%20zapo%C5%A0ljavanju.pdf

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2018. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose u zatvorenoj koverti s napomenom: „Prijava na Javni natječaj za izbor odgojitelja u Dječjem vrtiću Zeko – ne otvaraj“.

Isprave i dokazi prilažu se u neovjerenoj preslici.

Dokaze u izvorniku predloženi kandidat prilaže na uvid prije sklapanja ugovora o radu.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Upravno vijeće zadržava pravo poništiti natječaj bez posebnih objašnjenja.

S prijavljenim kandidatima koji zadovoljavaju uvjete iz natječaja obavit će se razgovor.

Izrazi koji se koriste u ovom natječaju su neutralni i odnose se na osobe oba spola.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ ZEKO.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Glavna 84a, Kneževi Vinogradi

Zamolba: Glavna 84a, 31309 Kneževi Vinogradi

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2471497.

Ver las 137 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.