Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica

Oferta de Maestros preescolares en Croacia

Odgojitelj/odgojiteljica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem čl. 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19,57/22 i 101/23) i čl. 42. Statuta,Upravno vijeće Dječjeg vrtića Baltazar, Gračac donosi:

NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta:

ODGOJITELJ/ICA

  • < >1 izvršitelj/ica, puno radno vrijeme, na određeno vrijeme, najduže do kraja pedagoške godine odnosno do 31.08.2024. zbog povećanja opsega posla, uz probni rad od 3 mjeseca.

- prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19,57/22 i 101/23) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u vrtiću(N.N.133/97) i Pravilniku o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Baltazar, Gračac

- VSS, završen diplomski sveučilišni studij ili diplomski specijalistički studij za odgojitelj – magistar ranog i predškolskog odgoja ili specijalist – odgojitelj predškolske djece

- VŠS, završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij za odgojitelja predškolske djece – stručni prvostupnik predškolskog odgoja, odnosno studij za odgojitelja predškolske djece kojim je stečena VŠS u skladu s ranijim propisima – odgojitelj predškolske djece

Uz zamolbu (vlastoručno potpisanu) potrebno je priložiti

- životopis

- domovnicu

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- potvrda o položenom stručnom ispitu ukoliko je kandidat položio isti.

- dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl.25.Zakona o

predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starije od 6 mjeseci )

a) potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl.25.st.2.)

b) potvrda nadležnog Prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (čl.25.st.4.)

- potvrda Centra za socijalnu skrb (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene zaštitne mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne starije od 6 mjeseci.

-Potvrdu prethodnog poslodavca ukoliko kandidat dolazi iz drugoga vrtića o razlogu prestanka ugovora o radu.

-dokaz o radnom iskustvu: elektronički zapis o radno pravnom statusu iz evidencije HZMO-a,

ne stariji od mjesec dana

-Liječničko uvjerenje o utvrđenoj zdravstvenoj sposobnosti

Natječaj traje od 08.03.2024. do 15.03.2024. godine.

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u neovjereno preslici osim zamolbe (natječajna dokumentacija se ne vraća)., a originali se predaju na uvid u slučaju prijema u radni odnos u roku od 8 dana od dana objave natječaja,na sljedeću adresu:

DJEČJI VRTIĆ BALTAZAR, ŠKOLSKA 14, 23 440 GRAČAC sa naznakom „ za natječaj“

Kandidat/kinja koji/a prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u

prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema

posebnom Zakonu.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/2017, 98/2019 i 84/2021), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, broj 33/1992, 57/1992, 77/1992, 27/1993, 58/1993, 2/1994, 76/1994, 108/1995, 108/1996, 82/2001, 103/2003, 148/2013 i 98/2019), na temelju Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/2021) te članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/2013, 152/2014, 39/2018 i 32/2020), dužan se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Da bi kandidat ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, osoba iz članka 102. stavaka 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/2017, 98/2019 i 84/2021) te Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/2021) koja u trenutku podnošenja prijave ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava dužna je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja te ovisno o kategoriji koja se poziva na prednost pri zapošljavanju priložiti sve potrebne dokaze dostupne na poveznici ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Na natječaj se mogu prijaviti kandidati oba spola.

Nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Prijavom na natječaj kandidati su izričito suglasni da Dječji vrtić Baltazar Gračac može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (Narodne novine, broj 42/18).

Natječaj će se objaviti na oglasnoj ploči Dječjeg vrtića Baltazar, Gračac i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama Dječjeg vrtića Baltazar .

U Gračacu, 06.03.2024.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ BALTAZAR.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ŠKOLSKA 14, 23 440 GRAČAC

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469849.

Ver las 137 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.