Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica

Oferta de trabajo de Maestros preescolares en Croacia

Odgojitelj/odgojiteljica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07,94/13,98/19,57/22,101/23), i Odluke Školskog odbora Osnovne škola Jasenovac, Osnovna škola Jasenovac objavljuje

N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa

za obavljanje posla u ustrojbenoj jedinici predškolskog odgoja pri OŠ Jasenovac za radno mjesto:

ODGOJITELJ/ICA

1 izvršitelj/ica na neodređeno, puno radno vrijeme , uz uvjet probnog rada u trajanju od tri (3) mjeseca

UVJETI za radno mjesto: prema odredbama članka 24. i 25. Zakon o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97., 107/07,94/13, 98/19,57/22,101/23) , Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (Narodne novine broj 133/97.) i Pravilniku o radu Osnovne škole Jasenovac.

Uz zamolbu (vlastoručno potpisanu) kandidati su dužni priložiti:

- životopis,

- diploma odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi,

- dokaz o državljanstvu,

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starije od dana raspisivanja natječaja)

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starije od dana raspisivanja natječaja)

- potvrda Hrvatskog zavoda za socijalni rad ( prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( ne starije od dana raspisivanja natječaja)

- elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

Dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova navedenog radnog mjesta izdan od medicine rada izabrani kandidat dostavit će nakon dostavljene obavijesti o izboru, a prije donošenja odluke o prijemu u radni odnos.

Dokumenti koji se podnose uz molbu mogu biti preslike.

Prije sklapanja ugovora o radu odabrani/a kandidat/kinja dužan/na je sve navedene priloge odnosno isprave dostaviti u izvorniku ili u preslici ovjerenoj od strane javnog bilježnika sukladno Zakonu o javnom bilježništvu (Narodne novine broj 78/93., 29/94., 162/98., 16/07., 75/09., 120/16.)

Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine 121/17, 98/19, 84/21), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Kandidati su dužni navesti e-mail adresu na koju će im biti dostavljena obavijest o datumu i vremenu procjene odnosno testiranja.

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim osobnim podacima (osobno ime, adresa stanovanja, broj telefona odnosno mobitela, e-mail adresa) i sa svim prilozima odnosno ispravama kojima dokazuju da ispunjavaju uvjete natječaja biti će pozvani na procjenu prema odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje koji je dostupan na mrežnoj stranici Osnovne škole Jasenovac:

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj (u nastavku teksta: Povjerenstvo) imenuje ravnatelj Osnovne škole Jasenovac. Povjerenstvo utvrđuje listu kandidata prijavljenih na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, čije su prijave pravodobne i potpune, te kandidate s liste poziva na procjenu odnosno testiranje.

Kandidati su dužni pristupiti procjeni, ako kandidat ne pristupi utvrđenoj procjeni i vrednovanju, smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova (NN br. 82/08, 69/17) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidat/kinja prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Prijave na natječaj dostavljaju se neposredno ili poštom na adresu: Osnovna škola Jasenovac, Braće Radić 145, 44324 Jasenovac, u roku od 8 dana od dana objave natječaja, s naznakom “za natječaj -odgojitelj”.

O rezultatima natječaja pristupnici će biti obaviješteni u zakonskom roku putem web stranica škole. U slučaju da se na natječaj prijave kandidati/kinje koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom propisu, svi će kandidati biti obaviješteni i prema članku 21. st. 4 Pravilnika.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA JASENOVAC.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Braće  Radić 145, Jasenovac

Zamolba: Braće Radić 145, 44324 Jasenovac

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2462985.

Ver las 137 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.