Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/odgojiteljica Djece Rane I Predškolske Dobi

ODGOJITELJ/ODGOJITELJICA DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI

Búsqueda de Maestros preescolares en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“, broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23), Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u Dječjem vrtiću („Narodne novine“, broj 133/97), te Odluke Upravnog vijeća o raspisivanju natječaja od 21. veljače 2024. godine, raspisuje se sljedeći

JAVNI NATJEČAJ

za prijem u radni odnos radnika

ODGOJITELJ/ICA – 5 izvršitelja/izvršiteljica - određeno – puno radno vrijeme

UVJETI:

Završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij odgovarajuće vrste, odnosno studij odgovarajuće vrste kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, kao i završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij odgovarajuće vrste.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj koja sadrži: adresu stanovanja, kontakt broj, adresu elektroničke pošte, kandidat mora priložiti sljedeće dokumente u preslici:

- životopis,

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi,

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko

od kaznenih djela navedenih u članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“, broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23), ne starije od dana objave natječaja,

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak za neko od prekršajnih djela navedenih u članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“, broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23), ne starije od dana objave natječaja,

- potvrda Hrvatskog zavoda za socijalni rad (prema mjestu stanovanja/prebivališta) da kandidatu nisu izrečene zaštitne mjere prema članku 25. st.10. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“, broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23), ne starija od dana objave natječaja

Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“, broj 82/08, 69/17), na natječaj se mogu javiti osobe obaju spolova.

Izrazi koji imaju rodno značenje odnose se jednako na muški i na ženski rod.

Tražena dokumentacija prilaže se u neovjerenim preslikama uz obvezu izabranog kandidata da nakon izbora dostavi izvornike.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Da bi ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava, dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta.

Pozivaju se hrvatski branitelji iz Domovinskog rata i članovi njihovih obitelji, sukladno članku 103. st. 2. i 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, broj 121/17, 98/19 i 84/21) da se mogu prijaviti na ovaj natječaj te objavljujemo poveznicu na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava

prednosti pri zapošljavanju: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Pozivaju se osobe sukladno člancima 47.-50. Zakona o civilnim stradalnicima iz domovinskog rata („Narodne novine“, broj 84/21) da su uz prijavu na natječaj dužni priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20 Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Sukladno čl. 48 f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“, broj 33/92, 77,92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na natječaj kandidat je dužan priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta rješenje, odnosno

potvrdu iz koje je vidljivo to pravo te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“, broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) uz prijavu na natječaj kandidat je dužan osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Kandidati koji se prijave na ovaj natječaj, Dječjem vrtiću Maslačak, kao voditelju obrade osobnih podataka, daju izričitu privolu da se njihovi osobni podaci navedeni u priloženim dokumentima koriste u zakonite svrhe kako bi se provele odredbe Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“, broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) u pogledu provedbe ovog natječaja.

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja.

Prijave s traženom dokumentacijom potrebno je dostaviti preporučenom poštom na adresu: Dječji vrtić Maslačak, Kralja Tomislava 18, 43280 Garešnica, s naznakom: „Za natječaj – ODGOJITELJI NA ODREĐENO“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

S kandidatima može biti proveden intervju.

S odabranim kandidatom se ugovara probni rad.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Ovaj natječaj se objavljuje na oglasnim pločama i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Dječjeg vrtića Maslačak, a traje od 22.2.2024. do 1.03.2024. godine.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 5.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ MASLAČAK.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kralja Tomislava 18, 43280 Garešnica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2461128.

Ver las 129 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.