Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica

ODGOJITELJ/ICA. Croacia

Oferta de trabajo en Croacia de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13,98/19,57/22) Upravno vijeće Dječjeg vrtića Šumska jagoda donijelo je odluku o objavi

N A T J E Č A J A

za popunu radnog mjesta

ODGOJITELJ

1 izvršitelja/ice, određeno, puno radno vrijeme, zamjena nenazočnog radnika

Uvjeti: prema članku 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13,98/19,57/22) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika u Dječjem vrtiću i vrsti stručne spreme ostalih djelatnika u Dječjem vrtiću NN(133/97) i

U skladu s člankom 13. stavkom 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08, 69/17) na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu potrebno je priložiti slijedeće dokumente (presliku):

•životopis vlastoručno potpisan

•dokaz o stručnoj spremi preslika

•dokaz o državljanstvu

•Elektronički zapis radno-pravnog statusa iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje s evidentiranim razdobljima rada

•uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u čl.25. st.1. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13,98/19,57/22)

•uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak prema članku 25. stavak 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju(NN 10/97, 107/07, 94/13,98/19,57/22)

Prilikom zasnivanja radnog odnosa za navedeno radno mjesto, sa kandidatom se ugovara probni rad u trajanju od 60 dana

Prijava na natječaj (molba) mora biti vlastoručno potpisana i sadržavati naznaku radnog mjesta i vrstu radnog odnosa za koje se kandidat prijavljuje.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima pod jednakim uvjetima, dužni su se u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te su dužni tu prednost u potpunosti dokazati kako je istima utvrđeno.

Kandidat/ kinja koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem odredbe članka 102 Zakona o pravima hrvatskih branitelja i iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 121/17,98/19) dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta propisanim natječajem, dostaviti i sve potrebne dokaze koji su navedeni odredbom članka 103. prethodno navedenog zakona. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na Internet stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema odredbi članka 9 Zakon o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14,39/18, 32/20) dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz ostale dokaze o ispunjavanju uvjeta priložiti dokaze navedene odredbom članka 9. stavak 2. i 3, te dokaz naveden odredbom stavka 18. i 19. istog članka navedenog zakona. Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti temeljem navedenog propisa, uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti rješenje o utvrđenom invaliditetu, odnosno drugu javnu ispravu o invaliditetu na temelju kojih se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom , te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavaca ( rješenje, ugovor , sporazum i sl.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 57/92, 77/92, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 13/03, 148/13,98/19) uz ostale dokaze o ispunjenju uvjeta propisanih natječajem, dužni su priložiti odgovarajuće dokaze koji su navedeni odredbom članka 48f navedenog zakona. Osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da dosada nisu koristili pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz koje je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Kandidat/kinja koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 47-50. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ( „Narodne novine“ broj 84/21 od 31.07.2021.) uz prijavu na natječaj dužan je, pored dokaza o ispunjavanju uvjeta priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici https://www.zakon.hr/z/2851/Zakon-o-civilnim-stradalnicima-iz-Domovinskog-rata.( dokazi navedeni u članku 49. St1. Zakona)

Potpunom se prijavom smatra ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju te koja je vlastoručno potpisana.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave s popratnom natječajnom dokumentacijom dostavljaju se na adresu: Dječji vrtić Šumska jagoda, 10 000 Zagreb Sveti duh 75 , s naznakom „Za natječaj ODGOJITELJ - određeno vrijeme jedan izvršitelj

Rok za podnošenje prijava iznosi osam (8) dana od dana objave natječaja, u skladu s odredbom članka 26. stavaka 3. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13,98/19,57/22)

Kandidati sudionici natječaja biti će obaviješteni u roku od 8 dana od dana donošenja odluke o izboru, a najkasnije u roku od 60 dana od dana objave natječaja, o donošenju odluke o izboru, te mjestu i vremenu preuzimanja dokumentacije dostavljene uz prijavu . Navedena obavijest objaviti će se na oglasnoj ploči i web stranici vrtića.

Sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine o zaštiti pojedinaca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka, svi dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom kandidata te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnim pločama Dječjeg vrtića „Šumska jagodaˮ. Natječaj vrijedi od (12.3.2024. do 20.3.2024.)

O rezultatima provedenog natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od osam dana od donošenja odluke o izboru kandidata putem mrežne stranice

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ 'ŠUMSKA JAGODA'.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ZAGREB, SVETI DUH 75

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2471478.

Ver las 125 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.