Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica Predškolske Djece

Trabajos de Maestros preescolares en Croacia

Odgojitelj/ica Predškolske Djece

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ("Narodne novine" broj 10/97, 107/07, 94/13 i 98/19) Upravno vijeće vrtića Ston objavljuje

NATJEČAJ

za prijem na radno mjesto

  • odgojitelj/ica na određeno vrijeme 1 izvršitelja/ica

Za prijam u radni odnos odgojitelja kandidati moraju ispunjavati, osim općih uvjeta, uvjete propisane člankom 24. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj 10/97, 107/07, 94/13 i 98/19) te članka 2. Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (Narodne novine, broj 133/97).

Kandidati moraju ispunjavati sljedeće uvjete za prijam u radni odnos:

  • završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij za odgojitelja predškolske djece, odnosno studij za odgojitelja kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima (odgojitelj predškolske djece-nastavnik predškolskog odgoja), odnosno završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij za odgojitelja,
  • položen stručni ispit (u slučaju da kandidat nema položen stručni ispit dužan je isti položiti u zakonskom roku)

Prijava na natječaj (vlastoručno potpisana), obavezno sadrži sljedeće priloge:

  • životopis
  • presliku osobne iskaznice
  • presliku diplome o stečenoj stručnoj spremi
  • presliku svjedodžbe o položenom stručnom ispitu
  • elektronički zapis odnosno potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  • kao dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju dostavljaju se sljedeći dokumenti (ne stariji od 6 mjeseci).

1. uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak prema čl.25. stavak 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

2. uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak prema čl. 25. stavak 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Dječji vrtić Ston kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Kandidati koji zadovolje uvjete natječaja biti će upućeni na profesionalnu selekciju koju provodi Hrvatski zavod za zapošljavanje.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema pozitivnim propisima RH dužan je u prijavi za natječaj pozvati se na to pravo, priložiti propisane dokaze o tom pravu te ostvaruje prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Nezaposlene osobe iz čl. 102. stavak 1., redoslijedom točke a) do točke k) odnosno zaposlene osobe iz stavka 2. iste odredbe Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domoviskog rata i članovima njihovih obitelji ("Narodne novine", broj 121/17 i 98/19), osim traženih dokaza o ispunjavanju uvjeta ovog natječaja, u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju, prijavi su obvezni priložiti i dokaze propisane čl. 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dostupne na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Prijave se podnose preporučeno poštom ili osobno, u zatvorenoj omotnici u sjedište Dječjeg vrtića Ston u roku 8 dana od dana objave natječaja na adresu Dječji vrtić Ston, Put braće Mihanović 4. 20230 Ston, s naznakom - NE OTVARAJ - za natječaj odgojitelj/ica.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Predškolska ustanova DJEČJI VRTIĆ STON.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Put Braće Mihanović 4

Zamolba: PUT BRAĆE MIHANOVIĆ 4, 20230 STON

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2473249.

Ver las 128 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.