Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica Predškolske Djece

Vacante en Croacia de Maestros preescolares

Odgojitelj/ica Predškolske Djece

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

N A T J E Č A J

za popunu radnog mjesta

  • odgojitelj/ica predškolske djece - 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme

Uvjeti za radno mjesto:

  • završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij za odgojitelja predškolske djece, odnosno studij za odgojitelja kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, kao i završen diplomski sveučilišni studij ili specijalistički studij za odgojitelja prema Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u vrtiću (NN 133/97).

  • uvjeti iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23)

Kandidati uz osobno potpisanu zamolbu na natječaj prilažu:

  1. životopis,
  2. diplomu kao dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika),
  3. osobnu iskaznicu i domovnicu (preslike),
  4. dokaz o radnom stažu (elektronički zapis iz evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje),
  5. potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (čl.25. st.2.) – ne starije od dana objave natječaja,
  6. potvrda nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak (čl.25. st.4.) - ne starije od dana objave natječaja,
  7. izjava da ne postoji zapreka za obavljanje poslova iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (izjava mora obuhvatiti sve slučajeve iz navedenog članka, a obrazac izjave može se preuzeti na internetskim stranicama Dječjeg vrtića Zrno Virje www.dv-zrno-virje.hr).

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Radni odnos u Dječjem vrtiću ne može zasnovati osoba koja ima zapreke iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19 , 57/22, 101/23). Kandidat koji bude izabran dužan je priložiti i uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti kojim se dokazuje ispunjavanje općih uvjeta zdravstvene sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se prijavljuje.

Kandidati koji mogu ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19, 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, broj 84/21) te članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Da bi kandidat ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, osoba iz članka 102. stavaka 1. – 3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj 121/17, 98/19, 84/21) koji u trenutku podnošenja prijave ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja te ovisno o kategoriji koja se poziva na prednost pri zapošljavanju priložiti sve potrebne dokaze dostupne na poveznici ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz koje je vidljivo spomenuto pravo, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Da bi kandidat ostvario pravo prednosti pri zapošljavanju, osoba iz članka 48. stavaka 1. – 2. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, broj 84/21) koji u trenutku podnošenja prijave ispunjava uvjete za ostvarivanje toga prava dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja te ovisno o kategoriji koja se poziva na prednost pri zapošljavanju priložiti sve potrebne dokaze dostupne na poveznici ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20), uz prijavu na natječaj dužan je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom. Dokaz o invaliditetu smatraju se javne isprave na temelju kojih se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom iz članka 13. navedenog Zakona.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na službenim internetskim stranicama Dječjeg vrtića Zrno Virje, a objavit će se i na oglasnoj ploči Dječjeg vrtića Zrno Virje i pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje.

Prijave dostaviti osobno ili poslati poštom u zatvorenoj omotnici na adresu: Dječji vrtić Zrno Virje, Frana Lugarića 50, 48326 Virje s naznakom „Za natječaj – odgojitelj/ica predškolske djece“

Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da Dječji vrtić Zrno Virje, kao voditelj zbirke osobnih podataka, može prikupljati, obrađivati i koristiti osobne podatke u svrhu provedbe postupka natječaja u skladu sa zakonskim propisima.

Nepravovremene i nepotpune zamolbe neće se razmatrati.

Dječji vrtić Zrno Virje zadržava pravo, bez obrazloženja, ne prihvatiti nijednu prijavu odnosno poništiti javni natječaj. Svi kandidati će biti pismenim putem obaviješteni o rezultatima natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ ZRNO VIRJE.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Frana Lugarića 50, Virje

Zamolba: Frana Lugarića 50, Virje

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2470759.

Ver las 137 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.