Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ Ica Predškolske Djece

ODGOJITELJ/ ICA PREDŠKOLSKE DJECE. Croacia

Contrato en Croacia de Maestros preescolares

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju odredbe članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13 i 98/19 i 57/22), i članka 49. Statuta Dječjeg vrtića TRATINČICA, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Tratinčica raspisuje

N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa

za radno mjesto odgojitelj/ica u Dječjem vrtiću TRATINČICA na određeno puno radno vrijeme

– 1 izvršitelja /ica (zamjena za odsutnu radnicu)

UVJETI: prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07 i 94/13, 57/22) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97).

Sukladno članku 13. stavak 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08,69/17) na natječaj se mogu prijaviti kandidati oba spola.

Uz pisanu, vlastoručno potpisanu, prijavu na natječaj potrebno je priložiti slijedeće dokumente (preslike):

- Životopis

- Dokaz o stečenoj stručnoj spremi

- Potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u bazi podataka HZMO (dokaz o radnom stažu), ne stariju od dana objave ovog natječaja

- Domovnicu – dokaz o državljanstvu

- Osobnu iskaznicu

- Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni i prekršajni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u čl.25. st.1. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07, 94/13 i 57/22), ne starije od dana objave ovog natječaja .

Kandidat/kinja koji/a prema posebnim propisima ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja dužan/a se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo. Uz prijavu na natječaj dužan/a je, pored dokaza o ispunjavanju uvjeta natječaja, priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati/kinje koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, da uz prijavu na natječaj dostave dokaze o ostvarivanju prava prednosti iz članka 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17).Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni u svrhu ostvarivanja prednosti pri zapošljavanju potražiti na sljedećoj poveznici:

Podnošenjem prijave na natječaj kandidati su izričito suglasni da Dječji vrtić TRATINČICA kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka, sukladno propisima o zaštiti osobnih podataka.

Povrat natječajne dokumentacije izvršit će se na zahtjev kandidata koji treba navesti u tekstu prijave.

Natječaj je otvoren od 23.02.2024.-01.03.2024.

Nepotpune, nepravodobne i prijave zaprimljene elektronskim putem neće se razmatrati.

Prijave na natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se preko pošte na adresu:

Dječji vrtić TRATINČICA, Ratkajeva ulica 6, 49216 Desinić – s naznakom „ Za natječaj –odgojitelj/ica“

O rezultatima provedenog natječaja i preuzimanju dokumentacije kandidati će biti obaviješteni putem mrežne stranice Vrtića http://www.djecji-vrtic-tratincica.hr/ u roku od osam (8) dana od dana donošenja Odluke o izboru kandidata.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Dječjeg vrtića Tratinčica i Hrvatskog Zavoda za zapošljavanje dana 23.02.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Dječji vrtić TRATINČICA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ratkajeva ulica 6, Desinić

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2461511.

Ver las 129 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.