Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica Predškolske Djece

Trabajo de Maestros preescolares en Croacia

Odgojitelj/ica Predškolske Djece

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine br. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22) te članka 45. Statuta Dječjeg vrtića Sabunić, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Sabunić na 27. sjednici održanoj 6. veljače 2024. God.raspisuje

N A T J E Č A J

za radno mjesto

  • ODGOJITELJ/ICA – 1 izvršitelj/ica na neodređeno, puno radno vrijeme

UVJETI:

  • završen preddiplomski sveučilišni studij ili prediplomski stručni studij za odgojitelja djece rane i predškolske dobi, odnosno studij za odgojitelja kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima (odgojitelj predškolske djece-nastavnik predškolskog odgoja) odnosno završen diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij za odgojitelja (u skladu s čl. 24 Zakona).

Uz pisanu vlastoručno potpisanu prijavu potrebno je priložiti sljedeće dokumente:

  • životopis
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • elektronički zapis HZMO-a
  • dokaz o državljanstvu
  • uvjerenje od suda da se protiv osobe u Republici Hrvatskoj ne vodi kazneni postupak, ne starije od dana objave natječaja
  • uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak, ne starije

    ne starije od dana objave natječaja

  • potvrda Centra za socijalnu skrb (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene mjere iz članka 25. Zakona, ne starija od dana objave natječaja.

Navedene isprave odnosno prilozi dostavljaju se u neovjerenoj preslici i ne vraćaju se kandidatu nakon završetka natječajnog postupka.

Ako se na natječaj ne prijavi osoba koja ispunjava uvjete iz čl. 24. st. 3. Zakona, poslove odgojitelja može obavljati i osoba koja je završila učiteljski studij (u skladu s člankom 24. Zakona). Ako se na natječaj ne javi osoba koja ispunjava uvjete iz članka 24. Zakona, poslodavac može odabrati kandidata koji ne ispunjava te propisane uvjete i sklopiti ugovor o radu na određeno vrijeme te će u tom slučaju natječaj ponoviti u roku od 5 mjeseci (u skladu s člankom 26. stavkom 5. i 6. Zakona).

Prijave s potrebnom dokumentacijom, s naznakom Za natječaj – neodređeno vrijeme (obavezno navesti) dostaviti neposredno ili poštom na adresu

Dječji vrtić Sabunić, Petra Zoranića 1, 23233 Privlaka.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju, mora se pozvati na to pravo u skladu s posebnim propisima te priložiti propisanu dokumentaciju. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu sa Zakonom o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, moraju se pozvati na to pravo te priložiti sve dokaze o ispnjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o invaliditetu. Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s propisima o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata, moraju se pozvati na to pravo te priložiti potpunu dokumentaciju:

https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf (kliknuti ili kopirati link).

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s propisima o pravima civilnih stradalnika iz Domovinskog rata, moraju se pozvati na to pravo te priložiti potpunu dokumentaciju:

https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf (kliknuti ili kopirati link).

Rok za podnošenje prijava na natječaj je (8) osam dana od dana objave natječaja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Zaprimljenu dokumentaciju ne vraćamo kandidatima. Kandidati se obavještavaju da se njihovi osobni podaci, nakon prijave na ovaj natječaj, obrađuju u svrhu provedbe natječajnog postupka, a u skladu sa važećim propisima u RH.

Odluku o zasnivanju radnog odnosa donosi Upravno vijeće.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem službene mrežne stranice Vrtića http://www.dv-sabunic.t-com.hr u roku od osam (8) dana od dana donošenja odluke o odabiru kandidata.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Dječji vrtić SABUNIĆ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Petra Zoranića 1, 23233 Privlaka

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2452355.

Ver las 125 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.