Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Maestros preescolares > Odgojitelj/ica Djece Rane I Predškolske Dobi

Vacantes en Croacia de Maestros preescolares

Odgojitelj/ica Djece Rane I Predškolske Dobi

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Early childhood educators.

Descripción de la oferta de trabajo:

DJEČJI VRTIĆ DUGO SELO

PERIVOJ I.B.MAŽURANIĆ 2

DUGO SELO

KLASA: 112-01/24-01/1

URBROJ:238-7-68-04-24-1

Dugo Selo, 20.02.2024.

Na temelju članka 26.stavka 2. i 3. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( Narodne novine broj 10/97,107/07 i 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23), i Odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Dugo Selo od 20.02.2024. godine, objavljuje se

NATJEČAJ

ODGOJITELJ/ICA DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI

određeno puno radno vrijeme (zamjena privremeno nenazočnih radnica) - 2 izvršitelja/ice

uz probni rok od tri mjeseca

Uvjeti: prema članku 24. i 25.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine broj 10/97,107/07 i 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (Narodne novine broj 133/97).

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola (čl.13.st.2.Zakona o ravnopravnosti spolova – NN 82/08 i 69/17).

Uz pisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti:

- zamolbu - vlastoručno potpisanu

- presliku dokaza o vrsti i razini obrazovanja,

- dokaz o državljanstvu

- potvrdu o radno pravnom statusu (elektronički zapis iz evidencije HZMO), ne starije od dana

objave natječaja

- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi postupak za neko od kaznenih djela navedenih u članku

25.st. 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne starije od dana objave natječaja.

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak za neko od

prekršajnih djela navedenih u članku 25. stavak 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju,

ne starije od dana objave natječaja

- potvrdu nadležnog Hrvatskog Zavoda za socijalni rad da kandidat nema izrečenu mjeru za zaštitu

dobrobiti djeteta iz članka 25. stavak 10. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, ne starije od

dana objave natječaja

- životopis vlastoručno potpisan

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije sklapanja ugovora o radu, izabrani kandidat je dužan priložiti dokumente u izvorniku ili ovjerenoj preslici.

Ako kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni ( vjenčani list, rodni list i dr.)

Podnošenjem prijave na natječaj, pristupnici natječaja suglasni su da Dječji vrtić Dugo Selo, kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće Uredbe EU 2016/679 Europskog parlamenta i vijeća od 27.travnja 2016. godine o zaštiti pojedinca u svezi s obradom osobnih podataka i slobodnog kretanja takvih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18).

Svi dokumenti dostavljeni na natječaj, poslani su slobodnom voljom kandidata, te se smatra da je kandidat dao privolu za obradu svih podataka, a koji će se obrađivati isključivo u svrhu provođenja natječajnog postupka.

Kandidat prijavom na natječaj ujedno daje privolu da se njegovo ime i prezime ukoliko bude odabran za sklapanje ugovora o radu, objavi na web stranici Vrtića, te da se o istom obavijeste kandidati prijavljeni na natječaj.

Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan je u prijavi pozvati se na to pravo i priložiti svu propisanu dokumentaciju odnosno dokaze za ostvarivanje prednosti prema posebnom zakonu te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Pravo na prednost pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima, dokazuje se odgovarajućim aktom nadležnog državnog tijela koje odlučuje o pravima iz tog Zakona.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19 i 84/21) dužan je uz prijavu na natječaj osim dokaza o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 103. citiranog Zakona. Poveznica na mrežnu stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843, a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupne su na poveznici:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48.stavak 1. do 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata(Narodne novine broj 84/21) dužan je uz prijavu na natječaj priložiti svu propisanu dokumentaciju, odnosno dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta sukladno članku 49. citiranog Zakona.

Poveznica na mrežnu stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja Republike Hrvatske: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 , a dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju dostupne su na poveznici:

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18, i 32/20) uz prijavu na natječaj dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata,( Narodne novine broj 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19) uz prijavu na natječaj dužan je pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i rješenje odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz o tome na koji je način prestao radni odnos.

Za kandidate koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja Dječji vrtić Dugo Selo zadržava pravo poziva na razgovor (intervju).

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja. Prijave na natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se u zatvorenoj omotnici poštom preporučeno, na adresu: dječji vrtić „Dugo Selo“, Perivoj I. B. Mažuranić 2, 10370 Dugo Selo, s naznakom „za natječaj- odgojitelj - određeno

Prijave s potrebnom dokumentacijom se mogu dostaviti i mailom kao jedna datoteka u pdf formatu na

adresu:tajnistvodvds.hr.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Kandidat izabran po natječaju u obvezi je prije sklapanja ugovora o radu dostaviti sve tražene i priložene dokumente,u originalu ili ovjerenoj preslici.

O rezultatu natječaja kandidati će biti obaviješteni putem web stranice Vrtića, na adresi www.dugoselo.dvds.hr

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Dječjeg vrtića Dugo Selo dana 22.veljače 2024. godine i otvoren je 8 dana od dana objave.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ "DUGO SELO".

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: DJEČJI VRTIĆ DUGO SELO

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:2460251.

Ver las 129 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros preescolares ofertadas.