Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > responsable de contratación turística > Obchodní Referent / Referentka, Obchodní Referenti

Obchodní referent / referentka, Obchodní referenti

Empleo de responsable de contratación turística en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes › responsable de contratación turística.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě › Zprostředkovatelé služeb › Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:

1. kontakt telefonicky nebo e-mailem. Tel: 608 713 084, e-mail: iveive-agentura.cz

Požadujeme: dobrou znalost práce v programech Microsoft Office - Excel, Word, řidičský průkaz sk. B

Charakteristika: obchodní referent komplexně zajišťuje dílčí a podpůrné obchodní činnosti v úseku obchodní agendy firmy

Náplň práce: zajišťování obchodní agendy společnosti, komunikace s obchodními partnery společnosti, přijímání a vyřizování poptávek, tvorba obchodních nabídek, příprava podkladů pro přípravu obchodních smluv, zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence.

Zaměstnanecké výhody:

- příjemné pracovní prostředí a kolektiv, řadu firemních bonusů, motivující mzdu

- vánoční odměnu, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách zaměstnance, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport

- možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, parkoviště pro soukromé vozy vedle firmy

- zdarma pitný režim volně k dispozici ve firemních prostorách, firemní prostory převážně klimatizovány

- získání rozsáhlé profesní praxe v oboru hydrauliky, možnost účasti na zvolených vzdělávacích aktivitách jazykových i odborných

NÁSTUP IHNED

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 49 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PKS servis spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Pavel Škultéty. Tel.: +420 608 713 084. E-mail: iveive-agentura.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 608 713 084
  • Correo electrónico: iveive-agentura.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:28363600736.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes de servicios comerciales › Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes › responsable de contratación turística ofertadas.