Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Trabajadores de los cuidados personales a domicilio > Njegovatelj/ica

NJEGOVATELJ/ICA. Croacia

Ofertas de empleo de Trabajadores de los cuidados personales a domicilio en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal care workers › Personal care workers in health services › Home-based personal care workers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 5. stavka 1. Pravilnika o radu Doma za starije osobe Raša, ravnateljica Doma za starije osobe Raša objavljuje

JAVNI NATJEČAJ za prijem u radni odnos

1. Njegovatelj/ica – 1 izvršitelj na određeno puno radno vrijeme za rad u Domu – zamjena za duže bolovanje. Probni rad – 1 mjesec. Očekivani početak rada: ožujak/travanj 2024. godine. Uvjeti: završeno osnovnoškolsko obrazovanje i tečaj za njegu.

U dokumentaciji za natječaj potrebno je priložiti:

1. vlastoručno potpisanu zamolbu s kontakt­nim podacima (e-adresa, broj mobitela ili telefona)

2. životopis

3. važeću osobnu iskaznicu, vojnu iskaznicu ili putovnicu, a u slučaju da ne posjeduje ni jednu od navedenih isprava – domovnicu

4. svjedodžbu o završenom školovanju,

5. dokaz o završenom tečaju za njegu (potvrdu, uvjerenje ili drugu javnu ispravu o položenom tečaju za njegu od ovlaštenog pružatelja takve vrste edukacije),

6. dokaz o radnom stažu (elektronički zapis radne knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje) ne stariji od 30 dana od dana objave natječaja,

7. Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kandidatkinje ne vodi kazneni postupak (ne starije od 3 mjeseca od dana objave natječaja).

Napomena: Dokaz da kod pojedinog kandidata/kinje ne postoji zapreka iz članka 261. st. 1 Zakona o socijalnoj skrbi (Narodne novine br. 18/22 i 46/22) pribavit će po službenoj dužnosti Dom.

Na javnom natječaju ravnopravno mogu sudjelovati kandidati obaju spolova. Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu. Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti kod prijema u javnu službu sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine br. 33/92 do 148/13), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanja osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/13, 152/14 i 39/18), dužan se u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na prednost prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužan je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843. Kandidat koji se poziva na prednost prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanja osoba s invaliditetom uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Za kandidate koji ispunjavaju uvjete mogu se obaviti razgovori, te po potrebi provesti dodatno testiranje u svrhu provjere znanja, vještina i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se kandidati primaju u radni odnos. Kandidat koji se u prijavi poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju po posebnom zakonu, Dom neće dati prednost pri zapošljavanju ako se po provedenom dodatno testiranju utvrdi da se kandidat ne preporuča ili da se izrazito ne preporuča.

Prijava na natječaj s pripadajućom dokumentacijom podnosi se poštom ili osobnom dostavom radim danom od ponedjeljka do petka od 08:00 – 15:00 sati na adresu: Dom za starije osobe Raša, Nikole Tesle 5, 52223 Raša, s naznakom: »Za natječaj sa navođenjem radnog mjesta za koje se prijavljuje – ne otvarati« u roku od 8 dana od dana objave natječaja, odnosno do popunjavanja radnog mjesta.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku. Nakon raspisanog natječaja i provedenog postupka ne mora se provesti izbor, te će se u tom slučaju donijeti odluka o poništenju natječaja. O rezultatima natječaja kandidati prijavljeni na natječaj će biti obaviješteni putem web-stranice Doma za starije osobe Raša https://dom-rasa.hr/natjecaji-za-zaposljavanje/.

Svi kandidati podnošenjem prijave daju svoju izričitu suglasnost Domu za starije osobe Raša da u njoj navedene osobne podatke obrađuje u svrhu provedbe natječaja – zapošljavanja, u svrhu sklapanja ugovora o radu, da ih objavljuje na svojim internetskim stranicama i oglasnoj ploči u svrhu kontaktiranja i informiranja podnositelja prijave, te u svrhu upoznavanja javnosti o donesenim odlukama. Osobni podaci obrađuju se i pohranjuju i temeljem ispunjenja pravnih obveza voditelja obrade. Osobni podaci biti će zaštićeni od pristupa neovlaštenih osoba, te pohranjene na sigurno mjesto i čuvane u skladu s uvjetima i rokovima predviđenim pozitivnim zakonskim propisima i aktima voditelja obrade.

Dom za starije osobe Raša

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: DOM ZA STARIJE OSOBE RAŠA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Nikole Tesle 5, Raša

Zamolba: Nikole Tesle 5, Raša

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469366.

Ver las 77 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales a domicilio ofertadas.