Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Maestros de enseñanza primaria > Nastavnik/ca Njemačkog Jezika

NASTAVNIK/CA NJEMAČKOG JEZIKA. Croacia

Vacantes en Croacia de Maestros de enseñanza primaria

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Primary school and early childhood teachers › Primary school teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

  1. Nastavnik/ca njemačkog jezika, određeno nepuno radno vrijeme, 4 sata nastave tjedno, 1 izvršitelj/ca

Uvjeti: Prema članku 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23.).

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su obvezni priložiti:

  • životopis
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • dokaz o državljanstvu
  • elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  • uvjerenje da kandidat nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od 6 mjeseci (uvjerenje o nekažnjavanju).

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici i ne vraćaju se kandidatu nakon završetka natječajnog postupka, a prije izbora kandidat će predočiti izvornik.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno članku 13. stavku 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (Narodne novine, broj 82/08. i 69/17.), a izrazi koji se koriste u ovom natječaju za osobe u muškom rodu korišteni su neutralno i odnose se i na muške i na ženske kandidate.

Prijavom na natječaj kandidati su suglasni s javnom objavom osobnih podataka na mrežnoj stranici Škole, u svrhu provedbe natječajnog postupka.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te uz prijavu priložiti sve dokaze iz kojih se vidi pravo na koje se pozivaju.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19. i 84/21.) uz prijavu na javni natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze iz članka 103. Zakon o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19. i 84/21.). Poveznica Ministarstva hrvatskih branitelja na kojoj se navode dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

S kandidatima koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjavaju uvjete natječaja provest će se testiranje i/ili razgovor. Ako kandidat ne pristupi testiranju odnosno razgovoru smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.

Na mrežnoj stranici Škole: http://www.ss-industrijskoobrtnicka-vt.skole.hr objavit će se vrijeme i mjesto održavanja testiranja i razgovora te područje provjere za pripremu kandidata za testiranje.

Rok za podnošenje prijava je 8 (osam) dana od dana objave na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Škole. Prijave s prilozima dostaviti na adresu: Industrijsko-obrtnička škola Virovitica, Zbora narodne garde 29, 33000 Virovitica, s naznakom na koverti „za natječaj“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Podnošenjem prijave na natječaj kandidat daje izričitu privolu Industrijsko-obrtničkoj školi Virovitica da može prikupljati i obrađivati osobne podatke kandidata iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine, broj 42/18.)

Kandidat natječaja daje privolu Industrijsko-obrtničkoj školi Virovitica da može objaviti na mrežnoj stranici škole ime i prezime kandidata natječaja u pozivu za testiranje kandidata, pozivu na razgovor (intervju).

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku objavom na mrežnoj stranici Škole: http://www.ss-industrijskoobrtnicka-vt.skole.hr

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA VIROVITICA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Zbora narodne garde 29, Virovitica

Zamolba: Zbora narodne garde 29, Virovitica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2463812.

Ver las 170 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares › Maestros de enseñanza primaria ofertadas.