Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Nastavnik Hrvatskog Jezika / Nastavnica Hrvatskog Jezika

NASTAVNIK HRVATSKOG JEZIKA / NASTAVNICA HRVATSKOG JEZIKA

Empleo de Profesores de enseñanza secundaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, čl. 85. Statuta Glazbene škole Požega i čl. 4. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Glazbenoj školi Požega ravnatelj Glazbene škole Požega raspisuje

NATJEČAJ

Za radna mjesta

1 nastavnik hrvatskog jezika na nepuno određeno radno vrijeme 18 sati tjedno u nastavi (ukupno 36 sati) zamjena za djelatnicu na rodiljnom/roditeljskom dopustu

Uvjeti natječaja prema Zakonu o radu i čl. 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, te posebni uvjeti natječaja (za osobe koje sudjeluju u odgojno-obrazovnom radu sa učenicima) poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma u mjeri koja omogućuje izvođenje odgojno-obrazovnog rada, odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja kojom su osobe stručno osposobljene za obavljanje odgojno-obrazovnog rada.

Potrebna dokumentacija za natječaj (vlastoručno potpisana zamolba, životopis, dokaz o državljanstvu, diploma odnosno dokaz o stečenoj stručnoj spremi, elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje i potvrda o nekažnjavanju u skladu sa čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ne starija od 6 mjeseci). Preslike priloga uz prijavu na natječaj ne moraju biti ovjerene, a osobe se pri sklapanju ugovora o radu dužne dati uvid u izvornike isprava.

Provodi se testiranje i intervju kandidata za sva oglašena radna mjesta za koje Povjerenstvo utvrdi da su kandidati natječaja (osim u slučaju čl. 8. st. 2. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Glazbenoj školi Požega). Vrijeme i mjesto održavanja testiranja i intervjua s pozivom kandidatima biti će oglašen na Web stranici Škole www.glazbena-skola-pozega.hr do 18. ožujka 2024. do 12 sati. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to svoje pravo te priložiti sve potrebne dokaze o pravu na koje se poziva čime ostvaruje pravo na prednost pri zapošljavanju u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/19, 84/21, 156/23), uz prijavu na natječaj dužne su priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Kandidati koji se u prijavi pozivaju na pravo pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („NN“, br. 157/13, 152/14,39/18, 32/20) uz prijavu na natječaj dužne su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o invaliditetu sukladno članku 9. stavak 2. i 3. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom.

Kandidat/kinja prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Rok natječaja je 8 dana od dana objavljivanja.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem web stranice Škole u roku od 8 dana od davanja prethodne suglasnosti Školskog odbora za zasnivanje radnog odnosa s kandidatima koje predloži ravnatelj.

Prijave sa potrebnim dokumentima slati na adresu: Glazbena škola Požega, Vjekoslava Babukića 27, 34000 Požega sa naznakom za natječaj ili donijeti u tajništvo škole.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Glazbena škola Požega.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Vjekoslava Babukića 27, Požega

Zamolba: Vjekoslava Babukića 27, Požega

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469155.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.