Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Nastavnik/ca Engleskog Jezika

NASTAVNIK/CA ENGLESKOG JEZIKA. Croacia

Empleo de Profesores de enseñanza secundaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

OGLAS

za radno mjesto

Nastavnik engleskog jezika (m/ž), na određeno - sukladno odredbama članka 107. st.11. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi iz razloga jer obavljanje poslova ne trpi odgodu najdulje do 60 dana

• puno radno vrijeme

- 1 izvršitelj

Uvjeti: VSS - profesor engleskog jezika

•poznavanje rada na računalu

Ostali uvjeti:

Sukladno članku 105. i 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08, 86/09,92/10,105/10,90/11,5/12,16/12,86/12,126/12,94/13.152/14,07/17.,68/18,98/19,64/20,151/22,156/23) i ostalim propisima.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati su dužni priložiti:

1.Životopis

2.presliku dokaza o stručnoj spremi

3.presliku dokaza o državljanstvu

4.presliku uvjerenja o nekažnjavanju nadležnog suda da ne postoje zapreke iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, za zasnivanje radnog odnosa (ne starije od dana objave natječaja).

5.Potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u bazi podataka

HZMO odnosno elektronički zapis

Na oglas se mogu javiti osobe oba spola, sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (Narodne novine br. 82/08 i 69/17).

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom Zakonu dužan je u prijavi na natječaj prema jednakim uvjetima pozvati se na to pravo i priložiti dokaz o ostvarivanju prava prednosti na koje se poziva.

Sve osobe koje se pozivaju na pravo prednosti prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17, 98/19, 84/21) trebaju dostaviti dokaze iz stavka 1. članka 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Poveznica na internetsku stranicu ministarstva nadležnog za branitelje na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju:

Sve osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine br. 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03 i 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21), dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21), uz prijavu na oglas dužne su dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata. Poveznica na internetsku stranicu ministarstva nadležnog za hrvatske branitelje s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti:

Selekcijski postupak koji će se primijeniti je usmeno testiranje. Povjerenstvo će kroz usmeno testiranje, razgovor s kandidatima utvrditi znanje, sposobnosti i komunikacijske vještine te interese, profesionalne ciljeve i motivaciju kandidata za rad na radnom mjestu za koje je podnio prijavu. Ako kandidat ne pristupi procjeni smatra se da je odustao od prijave na oglas.

Prijavom na oglas kandidati daju privolu na obradu osobnih podataka, iz dostavljenih priloga, a za potrebe natječajnog postupka.

Za izabranog kandidata tražit će se provjera vjerodostojnosti isprave o stupnju obrazovanja od nadležne obrazovne ustanove. Za istoga će se tražiti i provjera prethodne osuđivanosti u kaznenoj evidenciji Ministarstva pravosuđa kako propisuje Zakon o pravnim posljedicama osude, kaznenoj evidenciji i rehabilitaciji (Narodne novine, broj 143/12,105/15, 32/17. i 53/22), a u skladu s člankom 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu škole: Elektrostrojarska obrtnička škola. Selska 83, 10 000 Zagreb. Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave oglasa na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama i oglasnim pločama školske ustanove. Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati. O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u roku 8 dana od donošenja odluke o izboru, putem mrežnih stranica škole: www.esos.hr

Zaprimljenu dokumentaciju škola će vraćati samo na zahtjev.

Oglas je otvoren od 13. 03. 2024. godine do 21. 03. 2024. godine

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Elektrostrojarska obrtnička škola.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Selska cesta 83, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2472067.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.