Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Nastavik/ca Matematike

NASTAVIK/CA MATEMATIKE. Croacia

Oferta de trabajo de Profesores de enseñanza secundaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Secondary education teachers › Secondary education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

N A T J E Č A J

za radno mjesto

1. NASTAVNIK/CA MATEMATIKE –1 izvršitelj/ica, na neodređeno puno radno vrijeme, uz probni rok od 3 mjeseca, u sjedištu Škole.

Uvjeti: Sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13. i 152/14., 7/17., 68/18., 98/19., 64/20., 151/22. i 156/23.) i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu („Narodne novine“ br. 1/96. i 80/99.).

U prijavi na natječaj navode se osobni podaci podnositelja prijave (osobno ime, adresa stanovanja, broj telefona/mobitela, e-mail adresa) i naziv radnog mjesta.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:

- životopis, vlastoručno potpisan

- dokaz o stručnoj spremi (diploma)

- dokaz o državljanstvu

- elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ( ne stariji od 30 dana od dana raspisivanja natječaja)

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 30 dana od dana raspisivanja natječaja).

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku. U svrhu utvrđivanja vjerodostojnosti dokumentacije od kandidata koji je zadovoljio u postupku izvršit će se uvid u originalnu ili ovjerenu dokumentaciju prije zaključivanja ugovora o radu.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.) dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju, a koja su objavljena na web stranici Ministarstva branitelja na poveznici:

%20DOKAZA%20ZA%20OSTVARIVANJE%20PRAVA%20PRI%20ZAPO%C5%A0LJA

VANJU.pdf

Kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju prema Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) dužni su, uz molbu, dostaviti dokaze o ostvarivanju prava na prednost pri zapošljavanju. Detalji o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni na:https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Kandidati koji temeljem ostalih zakonskih propisa ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, po posebnim propisima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve potrebne dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se pozivaju.

U skladu s uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 17. travnja 2016. godine te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim osobnim podacima (osobno ime, adresa stanovanja, broj telefona odnosno mobitela, e-mail adresa) i sa svim prilozima odnosno ispravama kojima dokazuju da ispunjavaju uvjete natječaja biti će pozvani na procjenu prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Srednjoj školi Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica.

Vrijeme, mjesto i način održavanja procjene objavit će se najkasnije dva dana prije dana određenog za procjenu na mrežnoj stranici škole:

www.ss-itrnskog-hrvatskakostajnica.skole.hr.

Kandidati su obvezni pristupiti procjeni, ako kandidat ne pristupi utvrđenoj procjeni i vrednovanju, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Na natječaj se mogu ravnopravno prijaviti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj ploči školske ustanove.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta dostaviti osobno ili putem pošte na adresu škole: SREDNJA ŠKOLA IVANA TRNSKOGA HRVATSKA KOSTAJNICA, Hrvatskih branitelja 14., 44430 Hrvatska Kostajnica, s naznakom „Za natječaj- nastavnik/ca matematike“.

Nepotpune i nepravodobno poslane prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja svi kandidati/kinje bit će obaviješteni u zakonskom roku putem web stranice Škole: www.ss-itrnskog-hrvatskakostajnica.skole.hr.

Natječaj vrijedi od 11.3.2024. do 19.3.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: SREDNJA ŠKOLA IVANA TRNSKOGA.

OsobniDolazak: Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica,

Zamolba: Srednja škola Ivana Trnskoga Hrvatska Kostajnica,

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2470377.

Ver las 124 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de enseñanza secundaria › Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.