Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Māsa/ Vispārējās Aprūpes Māsa

Ofertas de trabajo en Letonia

Māsa/ Vispārējās Aprūpes Māsa

Descripción de la oferta de trabajo:

SAC “Zemgale” aicina darbā MEDICĪNAS MĀSU

Prasības amata pretendentiem/-ēm:

  • Atbilstoša izglītība, reģistrs ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrā;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām;
  • Spēja izmantot teorētiskās un praktiskās zināšanas, prasmes darbā;
  • Spēja plānot un organizēt Centra efektīvu darbību savas kompetences ietvaros;
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, savas kompetences ietvaros;

Amata pienākumi:

  • nodrošināt ordinēto zāļu izsniegšanu Centra klientiem;
  • veikt nozīmētās pārsiešanas un citas manipulācijas savas kompetences ietvaros;
  • sadarboties ar ģimenes ārstu, ārsta palīgu;
  • dokumentēt izmaiņas klientu veselības stāvoklī.

Piedāvājam:

  • Amatalgu  1189,00 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas) par pilnu slodzi, profesijas kods 2221 46;
  • Pilnas vai nepilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku ar elastīgu darba grafiku;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām);
  • Speciālo piemaksu ārstniecības personām par darba stāžu - līdz 10% no mēnešalgas;
  • Speciālo piemaksu ārstniecības personām par augstāko izglītību ārstniecības jomā – 5 % no mēnešalgas.

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Empleador: Jelgavas novada pašvaldība.

Forma de contacto:

  • Dirección: Skolas iela 9, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Jelgavas nov.
  • Teléfono: +371 63050167
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: zemgalejelgavasnovads.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:240223-16.