Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > teleoperador/teleoperadora > Myyntineuvottelija Yritysmyyntiin, 2 Paikkaa, Tassu Ja Nassu Oy, Helsinki, Helsinki

Empleos en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de teleoperador/teleoperadora

Myyntineuvottelija Yritysmyyntiin, 2 Paikkaa, Tassu Ja Nassu Oy, Helsinki, Helsinki

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores por teléfono › teleoperador/teleoperadora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Muut myyntityöntekijät › Puhelin- ym. myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Heippa! Tarjolla mukavaa myyntityötä!

Etsimme myyntineuvottelijoita työsuhteeseen myyntiprojektimme pariin, aiempaa kokemusta et tarvitse!

Meillä pääpaino on hyvässä hengessä ja onnistumisessa. Haemme tuloshakuisia myyntineuvottelijoita positiivisella asenteella varustettuna.

Työssäsi kontaktoit asiakkaita ja markkinoit meidän kampanjaa.

Mitä tarjoamme sinulle:

-Joustavat työajat

-Viihtyisän työympäristön

- kilpailukykyisen palkkauksen

-Kannustavat bonukset

Odotamme sinulta:

- Halua oppia uutta (aiempaa kokemusta et tarvitse!)

- Kykyä työskennellä itsenäisesti, sekä yhdessä

- järjestelmällisyyttä ja ahkeruutta

- Positiivista ja avointa asennetta!

Toimistomme sijaitsee hyvin kulkuyhteyksien varressa kalliossa ja meillä on myös etätyö mahdollisuus.

Hae mukaan kasvavaan joukkoomme laittamalla vapaamuotoinen hakemus ositteeseen: Rekrytassujanassu.fi tai soita numeroon: 0451574993

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Tassu ja Nassu Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1ff33cbb-6ea0-4afc-a9cf-a696f77c8cc9.

Ver las 330 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores por teléfono › teleoperador/teleoperadora ofertadas.