Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > representante comercial > Myyntineuvottelija, Osapäivätyö

Myyntineuvottelija, osapäivätyö. Pirkanmaa. Finlandia

Contrato de representante comercial en Finlandia (Pirkanmaa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Liike-elämän ja hallinnon asiantuntijat › Myynti- ja ostoagentit › Myyntiedustajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

AAA-Palvelut Oy on vuonna 2012 perustettu telemarkkinointiyritys. Teemme yhteistyötä yrityksen kanssa joka myy Sähköhammasharjoja. Etsimme myyntitiimiimme 8 uutta osa-aikaista myyntineuvottelijaa myymään laadukasta ja kaupaksi menevää tuotetta. Osa-aikainen työsuhde sopii todella hyvin koulun ja harrastusten ohelle joustavien työaikojen vuoksi. Myynti tapahtuu puhelimitse asiakkaille, jotka ovat kohdistettuja tuotteisiin. Koulutamme myöskin kaikki uudet työntekijät, joten ei tarvitse olla aikaisempaa kokemusta myynnistä tai asiakaspalvelusta. Oikea asenne kantaa pitkälle!

Työporukkamme on energinen, rento ja tsemppaava!

Se mitä odotamme sinulta on

- Sujuvaa suomen kieltä ja sanavalmiutta

- Ahkeruutta ja luotettavuutta

- Positiivista ja periksiantamatonta asennetta sekä hitusen huumorintajua

- Uteliaisuutta ja halua oppia uutta

Mitä me tarjoamme?

- todella joustavat työajat (ma-pe myös la 8:45-21:00)

- 15€ tuntipalkan, maksamme myös onnistumisten mukaan bonuksia

- Kattavan koulutuksen

- Tehokkaan soittojärjestelmän

- Reilun, kannustavan ja mukavan työympäristön

- Viihtyisän toimitilan Tampereen keskustasta

- Tuen ja avun päivittäin, meillä et jää yksin

Meillä on myös mahdollista opiskella oppisopimuksella merkonomin perustutkinto. Kysy rohkeasti lisää!

Jos olet etsimämme tyyppi laita rohkeasti avoin hakemus sähköpostilla tampereaaa-palvelut.fi tai soita Neealle puh. 0442044707 tai Paavolle puh. 0443454031

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 424 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 8.

Empleador: AAA-Palvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:e72392a7-3d94-4457-9e6a-af5f4fa54713.

Ver las 347 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales › representante comercial ofertadas.