Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > teleoperador/teleoperadora > Myyntineuvottelija / Koko-aikatyö, 2 Paikkaa, Tassu Ja Nassu Oy, Helsinki, Helsinki

Búsqueda en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de teleoperador/teleoperadora

Myyntineuvottelija / Koko-aikatyö, 2 Paikkaa, Tassu Ja Nassu Oy, Helsinki, Helsinki

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores por teléfono › teleoperador/teleoperadora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Muut myyntityöntekijät › Puhelin- ym. myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Heippa! Kiinnostaako mukava myyntityö hyvässä toimistoympäristössä?

Etsimme myyntineuvottelijoita kokoaikaiseen työsuhteeseen monipuolisten projektien pariin, aiempaa kokemusta ei tarvita!

Myynti on positiivisen tavoitteellista työtä, jossa onnistuessaan korvauskin on tuntuva. pääpaino on kuluttaja- sekä yritysmyynnissä ja palkkaamme nyt uusia työntekijöitä eri projekteihin.

Työssäsi kontaktoit  asiakkaita, kartoitat heidän tarpeitaan, sekä markkinoit vaihtuvia kampanjoita.

Mitä tarjoamme sinulle:

-Joustavat työajat

-Viihtyisän työympäristön

- kilpailukykyisen palkkauksen

-Kannustavat bonukset

Odotamme sinulta:

- Halua oppia uutta (aiempaa kokemusta et tarvitse!)

- Kykyä työskennellä itsenäisesti, sekä yhdessä

- järjestelmällisyyttä ja ahkeruutta

- Positiivista ja avointa asennetta!

laita rohkeasti lyhyt vapaamuotoinen työhakemus rekrytassujanassu.fi

Voit myös soittaa ja kysyä lisää, 045 1574993/ Marko

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Tassu ja Nassu Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:80c77f0f-bb1b-4da6-b223-83aa76d0e8bf.

Ver las 330 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Otros vendedores › Vendedores por teléfono › teleoperador/teleoperadora ofertadas.