Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > limpiador doméstico/limpiadora doméstica > Myymäläsiivooja, Inhouse Partners Oy, Rovaniemi

Myymäläsiivooja, Inhouse Partners Oy, Rovaniemi. Lappi

Vacante de limpiador doméstico/limpiadora doméstica en Finlandia (Lappi)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Kotiapulaiset ja -siivoojat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Inhouse Partners Oy on valtakunnallisesti toimiva kokonaisvaltaisiin siivous- ja toimitilapalveluratkaisuiden tuottamiseen erikoistunut yritys.

Haemme reipasotteista myymäläsiivoojaa.

Työtä tehdään 1 kertaa viikossa 2 h siivouskerta.

Lisätunteja on mahdollista saada.

Toivomme että etsimämme henkilö on reipas, luotettava ja oma-aloitteinen.

Sinulla olisi hyvä olla kokemusta jonkin verran siivouksesta, mutta meiltä saat kattavan perehdytyksen työhön.

Käy täyttämässä hakemus nettisivuillamme www.ihp.fi/rekrytointi tai jätä vapaamuotoinen hakemus rekryoulihp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 143 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Inhouse Partners Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:ddd20488-5339-437a-8dd3-30c973871edd.

Ver las 132 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes domésticos › limpiador doméstico/limpiadora doméstica ofertadas.