Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjä, H&m Hennes&mauritz Oy, Lempäälä

Demanda de vendedor/vendedora en Pirkanmaa (Finlandia)

Myyjä, H&m Hennes&mauritz Oy, Lempäälä

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme 5h/vko sopimuksella vuorotteluvapaan sijaista Sales Advisorin eli myyjän työtehtäviin Ideaparkin myymäläämme Lempäälään. Työtunteja on mahdollisuus tehdä tarvittaessa enemmänkin.

Varmistathan ennen hakemuksen laittamista omalta TE-toimistoltasi, että vuorotteluvapaan sijaisuuden edellytykset täyttyvät kohdallasi.

Sales Advisor on yksi liiketoimintamme tärkeimmistä rooleista! Se on myös täydellinen tapa aloittaa ura kanssamme. Tässä roolissa todella edustat meitä - asiakkaillemme olet H&M. Tarjotessasi erinomaista palvelua ja toteuttaessasi myyntiaktiviteettejamme olet avainasemassa luomassa inspiroivaa shoppailukokemusta asiakkaillemme. Siksi toivomme, että nautit työstä toiminnan keskiössä - siellä, missä kaikki tapahtuu.

Työvuorot sijoittuvat kaupan aukiolojen mukaan aamulle, päivälle ja illalle, arkipäiville ja viikonlopuille. Sales Advisorin rooli on hauska ja joustava tapa ansaita, mahdollisuus oppia ja kehittyä - tai vaan aloitus elämänmittaiselle uralle H&M:llä.

Työsopimus: Vuorotteluvapaan sijaisuus ajalle 1.4.2024 - 27.9.2024

Työ alkaa: 1.4.2024

Kaupan alan työaikojen mukaan

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 420 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: H&M Hennes&Mauritz Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:0b36d6b0-7d0d-4abb-8671-9b29f3871d0d.

Ver las 554 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.