Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjä, Henkilöstövuokraus Työkarhut Oy, Laitila

Myyjä, Henkilöstövuokraus Työkarhut Oy, Laitila

Trabajos de vendedor/vendedora en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme asiakkaallemme palveluhenkistä myyjää

Onko rakentaminen, remontointi tai sisustaminen intohimosi? Haluatko työskennellä tiimissä, joka arvostaa asiantuntemusta, palvelualttiutta ja yhteisöllisyyttä? Asiakkaamme palvelee  rakentajia ja remontoijia ja etsii nyt uutta myyjää liittymään joukkoon.

Sinulle on jo tuttua kassaohjelmat, alan tuotteet ja tietokoneiden käyttö sujuu ongelmitta.

Olet iloinen ja positiivinen ja viet asiat loppuun.

Sinulta löytyy erinomaiset asiakaspalvelutaidot ja kyky työskennellä osana tiimiä.

Aiempaa kokemusta alalta tai vastaavasta myyntityöstä katsotaan eduksi.

Tarjoamme:

Mahdollisuuden työskennellä yhteisössä, joka arvostaa jokaisen panosta

Kilpailukykyisen palkan, sekä työllistyä suoraan asiakkaalle 6 kk jälkeen.

Kehittymismahdollisuuksia alalla.

Ystävällisen ja tukevan työympäristön.

Jos koet olevasi etsimämme henkilö ja haluat liittyä asiakkaan loistavaan tiimiin, lähetä hakemuksesi pikaisesti sillä palkkaamme oikean henkilön heti, sen löydettyämme.

Kerro meille myös, miksi olet kiinnostunut tästä tehtävästä ja mitä lisäarvoa sinä voisit tuoda asiakkaallemme.

Odotamme innolla hakemustasi!

Työkarhut on henkilöstövuokrausyritys, joka tarjoaa palveluja

yrityksille, yksityisille ja julkiselle sektorille.

Työkarhut on perustettu 1997.

Toiminta-alueemme ulottuu koko Suomen alueelle.

Työkarhut on vakavarainen ja luotettava yritys ja sen kertoo lukuisat Suomen Vahvimmat sertifikaatit,

joita olemme vuosien varrella ansainneet, joten olemme korkeimman luottoluokituksen omaava yritys.

Olemme tietenkin myös Suomen Yrittäjien ja  Hpl:n jäsenyritys

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 376 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Henkilöstövuokraus Työkarhut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:de2cdb1c-5473-4594-a2c0-d7349bd3314d.

Ver las 531 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.