Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > vendedor/vendedora > Myyjä Byggmax Kaarina, 2 Paikkaa, Filialen Byggmax Ab Finland, Kaarina

Myyjä Byggmax Kaarina, 2 paikkaa, Filialen BYGGmax AB Finland, Kaarina

Empleo en Finlandia (Varsinais-Suomi) de vendedor/vendedora

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko sinä meidän seuraava tähtipelaajamme? Filialen Byggmax AB Finland hakee myymälätyöntekijää - Liity nuorekkaaseen joukkoomme!

Myymälätyöntekijänä toimit osana iloista ja tehokasta joukkuetta josta asennetta ei puutu. Mikä parasta, työtehtävät vaihtuvat päivän aikana useita keroja, mikä takaa että tylsiä hetkiä ei tule vastaan!

Myymälätyöntekijän tehtäviin kuuluu muun muuassa

- Myynti ja asiakaspalvelu

- Kassatyöskentely

- Tuotteiden vastaanotto ja esillepano

- Myymälän siisteyden ylläpito

- Trukin ajo lähetysten purku ja kuormaus

- Inventointi

Kyseessä on määräaikainen työsuhde, osa-aikainen 25-30h

Toivomme että olet

- Aktiivinen, positiivinen ja asiakassuuntautunut

- Vähintään 18-vuotias ja sinulla on ajokortti työ sis. trukilla ajoa

- Kokemusta myymälätyöskentelystä katsotaan eduksi mutta ei ole välttämättömyys.

Tarjoamme

- Modernin ja mukavan työympäristön kansainvälisessä yhtiössä

- Palkallisen kahden viikon peruskoulutusjakson.

Kesäisin aukioloaikamme ovat Ma-Pe 8-20, La 9-17 ja Su 10-16,

Talvisin myymälämme on avoinna arkisin 9-18, La 9-16 ja Su suljettu, joten sinulla tulee olla mahdollisuus työskennellä sekä iltaisin että viikonloppuisin.

Kiinnostuitko? Lähetä meille työhakemus!

Ilmoita toivomuksesi viikkotunneista ja milloin sinulla on mahdollisuus aloittaa palkallinen koulutusjakso ja kuinka pitkään voit työskennellä, sekä myös mikäli voit jatkaa osa-aikaisena määräajan jälkeen.

Käsittelemme hakemuksia jatkuvasti ja avoimena olevat paikat täytetään sen mukaan kun tehtävään sopivat henkilöt löytyvät.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 401 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Filialen BYGGmax AB Finland.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:5990ced3-f711-4fee-86d4-f6dc5f4ee417.

Ver las 554 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.