Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones > Muu Toimisto- Tai Laitossiivooja, Inhouse Partners Oy, Korjaamosiivooja, Ylivieska

Muu toimisto- tai laitossiivooja, Inhouse Partners Oy, Korjaamosiivooja, Ylivieska

Contrato de operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Inhouse Partners Oy on valtakunnallisesti toimiva kokonaisvaltaisiin siivous- ja toimitilapalveluratkaisuiden tuottamiseen erikoistunut yritys.

Haemme reipasotteista siivoojaa korjaamoo Ylivieskaa.

Työtä tehdään maanantaista - perjataihin klo 6 alkaen. Työtunnit viikossa 17,5h.

Toivomme, että etsimämme henkilö, on reipas, luotettava ja oma-aloitteinen, tykkää siivota likaista kohdetta, jossa oma työn jälki näkyy työtä tehdessä. Eikä pelkää että joka päivä on hiukan erilainen.

Sinulla olisi hyvä olla kokemusta jonkin verran siivouksesta, mutta meiltä saat kattavan perehdytyksen työhön.

Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Käy täyttämässä hakemus nettisivuillamme www.ihp/rekrytointi tai jätä vapaamuotoinen hakemus rekryoulihp.fi .

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 228 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Inhouse Partners Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:272eb1f9-41a7-4001-a886-5044bdc4bf5f.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones ofertadas.