Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones > Muu Toimisto- Tai Laitossiivooja, 3 Paikkaa, Knk Palvelut Oy, Kuopio

Oferta de empleo en Pohjois-Savo (Finlandia) de operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones

Muu Toimisto- Tai Laitossiivooja, 3 Paikkaa, Knk Palvelut Oy, Kuopio

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme kiertävää siivooja Kuopioon.

Etsimme joukkoomme motivoitunutta ja luotettavaa kiertävää siivoojaa osa-aikaiseen työhön Kuopion aluella. Työaika on 5-37,5h viikossa. Työvuorot sijoittuvat joko aamulle tai illalle. Työajasta sovitaan erikseen kohteista riippuen. Työtehtäviisi kuuluu toimitilojen ylläpitosiivousta, ja odotamme sinulta sitoutumista ja ammattitaitoa tehtävän hoitamiseen.

Työt alkavat 15.03.2024 jälkeen.

Edellytykset:

- Luotettavuus ja oma-aloitteisuus

- Kiinnostus siivoustyöhön

- Tarkkuus ja huolellisuus työssäsi

- Auttavaa suomen tai englannin kielen taitoa

Tarjoamme sinulle:

- Osa-aikainen työ 5-37,5h/viikossa

- Palkkaus kiinteistöpalvelualan TES:in mukaisesti

- Mahdollisuus kehittää ammattitaitoasi siivousalalla

- Työ on vakituinen

Mikäli koet työtehtävää mielenkiintoiseksi sinulle, jätä työhakemus meille sähköpostitse infoknkpalvelut.fi otsikolla "Siivooja Kuopio". Mainitse hakemuksessa mikä olisi sinulle sopiva työaika (aamu vai ilta).

Lisätietoja tehtävästä voit kysyä sähköpostitse infoknkpalvelut.fi .

Tervetuloa joukkoomme luomaan puhdasta ja viihtyisää ympäristöä.

We are looking for a cleaner in Kuopio.

We are seeking a motivated and reliable cleaner to join our team for part-time work in the Kuopio area. The working hours are 5-37.5 hours per week, with shifts scheduled either in the morning or evening. The work hours will be agreed upon separately depending on the specific locations. Your responsibilities will include maintenance cleaning of premises, and we expect commitment and professionalism in

carrying out the tasks.

The work will start after 15th March 2024.

Requirements:

- Reliability and initiative

- Interest in cleaning work

- Precision and thoroughness in your work

- Basic proficiency in either Finnish or English

We offer:

- Part-time work, 5-37.5 hours per week

- Salary is in accordance with the collective agreement in the Facility Services Sector

- Opportunity to develop your professional skills in the cleaning industry

- Permanent position

If you find the job interesting, please submit your application via email to infoknkpalvelut.fi with the subject "Cleaner in Kuopio". In your application, specify your preferred work hours (morning or evening).

For more information about the position, you can inquire via email at infoknkpalvelut.fi .

Welcome to join us in creating a clean and pleasant environment.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 156 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 3.

Empleador: KNK Palvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:914ac5be-ea40-4fbb-8328-e580adb65068.

Ver las 62 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones ofertadas.