Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > asistente de tienda > Muu Myyjä, Varkauden Autopalvelu Oy, Varkaus

Muu myyjä, Varkauden Autopalvelu Oy, Varkaus. Pohjois-Savo

Empleo en Finlandia (Pohjois-Savo) de asistente de tienda

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › asistente de tienda.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Myyntityöntekijät › Myyjät ja kauppiaat › Myyjät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Varkauden Autopalvelu Oy on kasvava autoalan yritys Varkaudessa. Palveluihimme kuuluu henkilö ja pakettiautojen huolto- ja korjaus toiminnot. Varkauden Autopalvelu on osa pohjoismaiden suurinta autokorjaamo-, varaosa- ja tarvikeketjua, ollen kuitenkin vahvasti paikallinen yritys.

Nyt haemme kasvavaan porukkaamme HUOLTONEUVOJAA / VARAOSAMYYJÄÄ.

Huoltoneuvojan monipuoliset työtehtävät koostuvat muun muassa asiakaspalvelusta, työtilauksien vastaanotosta & luovutuksista, sekä varaosa toiminnoista.

Mikäli omaat perustietämyksen autoalasta sekä olet asiakaspalveluhenkinen tiimityöntekijä, voit olla juuri etsimämme henkilö. Aiempi kokemus tehtävästä ei ole välttämätön vaan työhön perehdytetään tarpeen mukaan.

Aikaisempi kokemus AutoFutur ohjelmistosta katsotaan eduksi, tämä ei kuitenkaan välttämätön.

Tarjoamme alan parhaat työvälineet ja korjaamo-ohjelmistot, koulutuksen ja hyvät ammattitaitoiset työkaverit.

Mikäli kiinnostuit ota rohkeasti yhteyttä.

Toni Nykänen

Puh. 0400 166 903

toni.nykanenvarkaudenautopalvelu.fi

7,5h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 165 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Varkauden Autopalvelu Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:44082acb-98b2-4480-83ec-54071090afe2.

Ver las 341 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › asistente de tienda ofertadas.