Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Supervisores de industrias manufactureras > Mistr/ová Ve Výrobní Firmě, Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Výrobě (kromě Hutní Výroby A Slévárenství)

Demanda de Supervisores de industrias manufactureras en República Checa (Plzeňský kraj)

Mistr/ová Ve Výrobní Firmě, Mistři A Příbuzní Pracovníci Ve Výrobě (kromě Hutní Výroby A Slévárenství)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky › Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví › Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRACOVNÍ NÁPLŇ: Organizace práce dané směny, řízení výroby dle definovaného plánu, Vedení týmu operátorů ve výrobě, Spolupráce na rozboru zjištěných závad / neshod a jejich příčin, Spolupráce s odděleními napříč společnosti

POŽADUJEME: Zkušenosti s vedením týmu, rozhodnost, samostatnost, Znalost požadavků BOZP, PO, Velmi dobrou komunikační schopnost , Schopnost motivovat

VÝHODOU: zkušenosti s technologiemi vstřikování plastů

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příplatek za pohotovosti, dopravné 2,70 Kč/km, dotované stravování, mimořádné odměny, odměny při pracovním a životním jubileu, firemní akce, slevy na firemní produkty, firemní vzdělávání

Región: Plzeňský kraj.

Ver 39 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: OKULA Nýrsko a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Pavla Štáhlichová. Tel.: +420 376 359 115. E-mail: personalniokula.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 376 359 115
  • Correo electrónico: personalniokula.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28973720745.

Ver las 35 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.