Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Mehaničar/mehaničarka

Vacantes en Croacia de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales

Mehaničar/mehaničarka

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Traducción de la profesión: Craft and related trades workers › Metal, machinery and related trades workers › Machinery mechanics and repairers › Agricultural and industrial machinery mechanics and repairers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Postanite dio revolucije u svijetu hrane i zaposlite se u tvrtki koja mijenja postojeće modele poljoprivrede i proizvodnje hrane!

NutriS je spoj hrvatskog znanja i iskustva o poljoprivredi te danskog tehnološkog know-howa. Koristi inovativne procese i tehnologije da bi izgradila industriju koja se temelji na proizvodima na biljnoj bazi.

Prijavite se za poziciju MEHANIČAR i kreirajte budućnost industrije hrane uz pomoć najsuvremenijih tehnologija, inovacija i procesa usmjerenih ka energetskoj učinkovitosti i zaštiti okoliša.

Pozicija: Mehaničar (m/ž)

Lokacija: Novi Senkovac, Hrvatska

Opis posla:

-Priprema strojeva za rad u proizvodnom pogonu

-Upotreba i održavanje strojeva i alata

-Rješavanje tehničkih i mehaničkih problema u proizvodnom pogonu

-Konstantan razvoj i unapređenje rada strojeva i proizvodnog pogona

-Izvršavanje ostalih poslova prema nalogu poslodavca

Što nudimo:

-Rad u multinacionalnoj tehnološkoj kompaniji koja postavlja trendove u industriji

-Kontinuirani razvoj i doticaj s najsuvremenijim tehnologijama

-Stimulativno i dinamično radno okruženje

-Mogućnosti za profesionalni rast i napredovanje

-Konkurentska primanja

Od vas očekujemo:

-Stručna sprema u području mehanike ili srodnog područja

-Iskustvo u pripremi, održavanju i popravku strojeva

-Sposobnost rješavanja tehničkih i mehaničkih problema

-Inicijativa u konstantnom unapređenju rada strojeva i proizvodnog pogona

-Timski duh i spremnost na suradnju

-Orijentiranost prema kvaliteti i sigurnosti rada

Kako se prijaviti: Molimo sve zainteresirane kandidate da pošalju svoj životopis i motivacijsko pismo na e-mail adresu: karijeranutris.hr.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: NutriS Farm d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: karijeranutris.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2477471.

Ver las 84 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.