Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/tehničar Na Određeno Puno Radno Vrijeme

MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR NA ODREĐENO PUNO RADNO VRIJEME

Empleos en Croacia de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

DOM ZDRAVLJA METKOVIĆ

ANTE STARČEVIĆA 12, METKOVIĆ

URBROJ: 02-236

Metković,01.03.2024 godine

Temeljem članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama (NN 128/17i 47/18,56/22), članka 31.Statuta Doma zdravlja Metković ravnatelj Doma zdravlja Metković raspisuje

NATJEČAJ

za prijem u radni odnos na određeno puno radno vrijeme

-1(jedna)SSS medicinska sestra /tehničar za rad u ordinaciji opće /obiteljske medicine na određeno puno radno vrijeme – m/ž

(zamjena privremeno odsutne radnice)

- 1(jedna)SSS medicinska sestra /tehničar za rad u ordinaciji opće/obiteljske medicine na određeno puno radno vrijeme-m/ž

(zamjena za bolovanja i godišnje odmore )

Uvjeti:

-srednja medicinska škola

-položen stručni ispit (za one koji su u obvezi polaganja)

-odobrenje za samostalan rad

Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati su obavezni priložiti :

1.životopis

2.presliku dokaza o ispunjavanju uvjeta tražene struke i razine obrazovanja (svjedodžba)

3.presliku domovnice

4.preslika osobne iskaznice

5.preslika odobrenja za samostalan rad

6.preslika uvjerenja o položenom stručnom ispitu

7.uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 30 dana)

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama.

Natječaj će se objaviti na mrežnoj stranici Doma zdravlja Metković, te Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Kandidat koji prema posebnim propisima ostvaruje pravo prednosti, mora se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidati koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu i ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja biti će pozvani na usmeni razgovor/intervju o čemu će kandidati biti obaviješteni putem web stranice DZ Metković te neće biti obaviješteni pojedinačno o istom.

Ako kandidat ne pristupi razgovoru u zakazano vrijeme, smatrati će se da je povukao prijavu.

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidat je izričito suglasan da Dom zdravlja Metković kao voditelj obrade može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati njegove osobne podatke u svrhu provedbe natječaja sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Prijave kandidata adekvatno će biti zaštićene od pristupa neovlaštenih osoba te će se čuvati u skladu s uvjetima i rokovima predviđenim Pravilnikom o zaštiti arhivskog i dokumentarnog gradiva Doma zdravlja Metković.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu sa čl.102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, uz prijavu na natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebe dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, dužni su se pozvati na čl. 9. istog zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe s invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Do donošenja odluke o odabiru kandidata, Dom zdravlja Metković zadržava pravo u cijelosti ili djelomično poništiti natječaj.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu: Dom zdravlja Metković, Ante Starčevića 12,20350 Metković , s naznakom: -naziv radnog mjesta za koje se kandidat prijavljuje .

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. Obavijest o ishodu natječajnog postupka sa imenom i prezimenom odabranog kandidata ,Dom zdravlja će objaviti na svojim mrežnim stranicama ,u roku od 5 dana od dana odabira kandidata u natječajnom postupku, te će se objavom rezultata natječaja smatrati da su svi kandidati obavješteni i neće biti pojedinačno pisano obavješteni.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: DOM ZDRAVLJA METKOVIĆ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ANTE STARČEVIĆA 12, 20350 METKOVIĆ

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2469699.

Ver las 148 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.