Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra -medicinski Tehničar

MEDICINSKA SESTRA -MEDICINSKI TEHNIČAR. Croacia

Contratación de Profesionales de enfermería en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

1. MEDICINSKA SESTRA-TEHNIČAR – 2 izvršitelja (M/Ž)

Uvjeti:

- medicinska sestra opće njege - SSS,

- odobrenje za samostalan rad.

Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme.​

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (''N.N.'' br. 121/17, 98/19, 84/21) uz prijavu na natječaj dužan je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na: .

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati daju privolu za obradu osobnih podataka u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe EU 2016/679.

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od dana objave natječaja.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola sukladno čl. 13 st. 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (''N.N.'' br. 82/08, 69/17).

Riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje korišteni u natječaju odnose se jednako na muški i ženski rod, bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu.

Nepotpune i nepravodobne molbe neće se razmatrati niti će podnositelj nepotpune prijave biti pozvan na dopunu prijave.

Klinika za psihijatriju Sveti Ivan pridržava pravo poništenja natječaja u cijelosti, kao i dijela natječaja, odnosno ne odabrati niti jednog kandidata, bez obveze obrazloženja odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

Prijavu, životopis i presliku dokumenata o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti na adresu:

Klinika za psihijatriju Sveti Ivan

Jankomir 11, 10090 Zagreb

s naznakom ''natječaj za radno mjesto''

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Klinika za psihijatriju Sveti Ivan.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Jankomir 11,10000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2482209.

Ver las 146 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.