Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales de enfermería > Medicinska Sestra/medicinski Tehničar

MEDICINSKA SESTRA/MEDICINSKI TEHNIČAR. Croacia

Ofertas de trabajo en Croacia de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama (NN br.56/22), članka 16. Kolektivnog ugovora za djelatnost socijalne skrb (NN br.61/18) i članka 35. Statuta Doma za starije osobe Petrinja ravnatelj Doma raspisuje:

N A T J E ČA J

za radno mjesto medicinska sestra / tehničar (m/ž), 1 izvršitelj/ica na određeno vrijeme u trajanju(zamjena za bolovanje ) uz probni rad u trajanju od 2 mjeseca .

Uvjeti:

• završena srednja medicinska škola općeg smjera ili primalja

• odobrenje za samostalni rad

• položen stručni ispit

• vozački ispit „B“ kategorije

Uz prijavu na natječaj potrebno je dostaviti:

• životopis

• preslika diplome

• preslika dokaza o položenom stručnom ispitu

• presliku odobrenja za samostalni rad

• dokaz o položenom vozačkom ispitu „B“ kategorije

• uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)

• dokaz o radnom stažu , elektronički zapis ili potvrda o podacima evidentiranim u bazi podataka kroz HZMO. Opis poslova vidljiv je na mrežnim stranicama ustanove i definiran Pravilnikom o unutarnjem ustroju i sistematizaciji radnih mjesta Doma za starije osobe Petrinja . Ako kandidat ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužan se u prijavi pozvati na to pravo i priložiti potrebnu dokumentaciju (u izvorniku ili ovjerenoj preslici). Rok za podnošenje prijava je 5 dana od dana objave natječaja.

Natječaj je objavljen 07.03.2024. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama Doma za starije osobe Petrinja i traje do 14.03. 2024. godine. Urednom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom/kinjom u postupku javnog natječaja, o čemu joj se dostavlja pisana obavijest.

U skladu s uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 17. travnja 2016. godine te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe natječaja za zapošljavanje.

Prijave s traženim dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja podnose se u roku od 5 dana od objave natječaja na adresu: Dom za starije osobe Petrinja, Trg narodnih učitelja 7, 44 250 Petrinja, s naznakom « za natječaj».

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Dom za starije i nemoćne osobe Petrinja.

OsobniDolazak: DOM ZA STARIJE OSOBE PETRINJA, TRG NARODNIH UČITEL

Zamolba: TRG NARODNIH UČITELJA 7, PETRINJA

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2468991.

Ver las 148 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.