Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga > Maansiirtoauton Kuljettaja Vantaalle (e-kortti), 2 Paikkaa, Infrafour Oy, Vantaa

Maansiirtoauton kuljettaja Vantaalle (e-kortti), 2 paikkaa, InfraFour Oy, Vantaa

Trabajar en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme maansiirtoautoon kuljettajaa!

Haemme kuljettajaa, joilla olisi aikasempaa ajokokemusta kuorma-autoista, puoliperävaunuista ja maansiirtoajosta.

Työt alkavat nopealla aikataululla. Työtä on tarjolla Vantaalla (lähtö ja lopetus Vantaalla).

Mikäli sinulla on CE-ajokortti, sekä ammattipätevyydet ja digipiirturi ja kokemusta puolikkaalla ajamisesta tai aikaisempaa kokemusta maansiirtoajosta niin olet etsimämme työntekijä!

Työt alkavat klo 7 aamulla ja kestävät usein alkuiltaan asti. Sinulla pitää olla mahdollisuus tehdä pitkiä työvuoroja, jotta sovellut tähän työhön. Työtä seuraavassa rytmissä : to-la työtä, sunnuntai vapaana. Ma-ke työtä ja viikko vapaata.

Mitä tarjoamme?

Tarjoamme työntekijälle vakituisen työsuhteen. Työntekijämme saavat laadukkaan vaatetuksen sekä hyvän ja ammattitaitoisen työyhteisön. Palkkauksessa on käytössä AKT kuorma-autoalan työehtosopimus ja sen mukaan maksetaan myös lisät ja ylityöt 2-viikkojaksoissa.

Mitä seuraavaksi?

Työt alkavat heti sopivien henkilöiden löydyttyä ja aloitamme haastattelut jo hakuaikana!

Mikäli kiinnostuit jätä hakemuksesi mahdollisimman pian tai ole yhteydessä meihin.

Lisätietoja tehtävästä voi kysyä rohkeasti:

Simo Ruottunen

0400 373 044

simo.ruottuneninfrafour.fi

infrafour.fi

7 - 19

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: InfraFour Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:483e0cdd-0ba0-4b6f-b4f4-003b331a5e78.

Ver las 262 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de carga/conductora de vehículo de carga ofertadas.