Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Audiólogos y logopedas > Logoped/tkinja

LOGOPED/TKINJA. Croacia

Búsqueda en Croacia de Audiólogos y logopedas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Audiólogos y logopedas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Audiologists and speech therapists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem Odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Radost, Jastrebarsko s 28. sjednice održane 27.03.2024. godine, a u skladu s člankom 29. Statuta Dječjeg vrtića Radost, Jastrebarsko i člankom 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( „ Narodne novine“ broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23 i 145/23. ) Dječji vrtić Radost, Braće Radić 10, Jastrebarsko objavljuje:

NATJEČAJ

za popunu radnih mjesta

1.LOGOPED/TKINJA

- 1 izvršitelj/ica, rad na neodređeno, puno radno vrijeme, upražnjeno radno mjesto

UVJETI:

Prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju ( „Narodne novine“ broj 10/97, 107/07, 94/13 98/19, 57/22, 101/23 i 145/23. ), Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u Dječjem vrtiću ( „Narodne novine“ broj 133/97, 94/13. i 57/22. ) te Pravilniku o unutarnjem ustrojstvu i načinu rada Dječjeg vrtića Radost, Jastrebarsko.

Prijave na natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se neposredno ili poštom na adresu: Dječji vrtić Radost, Braće Radić 10, 10450 Jastrebarsko s naznakom “ NATJEČAJ “ u roku 8 dana od dana objavljivanja natječaja.

Vlastoručno potpisanoj prijavi na natječaj koja u pravilu sadrži sljedeće podatke: osobno ime, adresa stanovanja, e-mail adresa, broj telefona/mobitela) i naziv radnog mjesta na koje se kandidat/kinja prijavljuje obvezno se prilaže:

• kratak životopis

• dokaz o stečenoj stručnoj spremi

• dokaz o položenom stručnom ispitu ( ukoliko je položen )

• dokaz o državljanstvu

• elektronički zapis/potvrdu o radno pravnom statusu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne stariju od 30 dana od dana objave natječaja

•potvrdu/uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak prema članku 25. stavak 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( ne starije od dana objave natječaja )

• potvrdu/uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak prema članku 25. stavak 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( ne starije od dana objave natječaja ).

Sva tražena dokumentacija može biti dostavljena u preslici, a izabrani kandidat/kinja prije sklapanja ugovora o radu predočiti će izvornik ili ovjerenu presliku.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( „Narodne novine“ broj 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23. ) koji u trenutku podnošenja prijave ispunjavaju uvjete za ostvarivanje tog prava dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja te ovisno o kategoriji koja se poziva na prednost pri zapošljavanju sljedeće dokaze:

Poveznica na popis dokaza za ostvarivanje prednosti pri zapošljavanju:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom ( „ Narodne novine“ broj 157/13,152/14,39/18,32/20) uz prijavu na natječaj dužni su se pozvati na to pravo te, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, priložiti i dokaz o invaliditetu ( članak 9. stavak 2. i 3. ) te dokaz o načinu prestanka radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca ( članak 9. stavak 18. i 19. ).

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata ( „ Narodne novine “ broj 33/92,57/92,77/92,27/93,58/93,02/94,76/94,108/95,108/96,82/01,103/03,148/13,98/19 ) uz ostale dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja dužni su priložiti dokaz o priznatom statusu prednosti, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca ( rješenje, ugovor, sporazum i slično..).

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja na temelju članka 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ( „ Narodne novine “ broj 84/21 ) dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju iz članka 49. stavka 1. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Potvrdu da osoba nije pravomoćno osuđena za neko od kaznenih djela ili neko od prekršajnih djela odnosno ostale potrebne dokaze pribaviti će ustanova po službenoj dužnosti od nadležnih tijela sukladno čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, a nakon obavljenog izbora kandidata.

Svi izrazi koji se koriste u tekstu, a imaju rodno značenje, bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu, obuhvaćaju na jednak način i muški i ženski rod.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Potpunom prijavom na natječaj smatra se ona prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u tekstu natječaja.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati niti će podnositelji nepotpunih prijava biti pozvani na dopunu prijave.

Informacije o obradi osobnih podataka u svrhu zasnivanja radnog odnosa nalaze se na web stranici www.radost-jaska.hr .

Obavijest kandidatima o ishodu natječajnog postupka objaviti će se na web stranici Dječjeg vrtića Radost, Jastrebarsko www.radost-jaska.hr u roku od 15 dana od dana donošenja odluke.

Dječji vrtić Radost zadržava pravo poništenja natječaja, odnosno pravo ne odabrati niti jednog kandidata, bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema kandidatima.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnim pločama Dječjeg vrtića Radost, Jastrebarsko dana 28.03.2024.godine i traje do 05.04.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ RADOST.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: BRAĆE RADIĆ 10, 10 450 JASTREBARSKO

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2480742.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Audiólogos y logopedas ofertadas.