Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales de la salud > Prvostupnik / Prvostupnica Radne Terapije

PRVOSTUPNIK / PRVOSTUPNICA RADNE TERAPIJE. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Profesionales de la salud

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Health professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 21. Statuta Opće bolnice Varaždin i članka 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za zaposlenike u javnim službama („Narodne novine“ broj 29/24.) Ravnatelj Opće bolnice Varaždin raspisuje

N A T J E Č A J

za prijam pripravnika u radni odnos (m/ž) na određeno vrijeme (1 godina)

prvostupnik/ca radne terapije – jedan (1) izvršitelj - na određeno vrijeme

(koje je sukladno Uredbi o nazivima radnih mjesta, uvjetima za raspored i koeficijentima za obračun plaće u javnim službama („Narodne novine“ 22/24.) prevedeno u zdravstveni radnik prvostupnik).

UVJETI:

  • VŠS preddiplomski sveučilišni studij radne terapije, prvostupnik/prvostupnica radne terapije.

Kandidati su uz molbu dužni priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja u preslici ili originalu i to:

  • dokaz o stručnoj spremi
  • dokaz o državljanstvu
  • potvrda/e o prosjeku ocjena postignutih tijekom školovanja (prosječna ocjena) te o duljini trajanja školovanja
  • potvrda da su prijavljeni na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje
  • potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu (potvrda koja sadrži podatak o radnom stažu može se podići u Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje ili u sustavu e-građani kao elektronički zapis o radno pravnom statusu e-radna knjižica)
  • životopis dostaviti u europskom formatu (Europass)
  • popunjen i potpisan obrazac privole za prikupljanje i obradu osobnih podataka.

Uvjet za sva radna mjesta: nezaposlene osobe prijavljene u evidenciju nezaposlenih koje nemaju više od 6 mjeseci prijavljenog staža osiguranja u stečenom zvanju u obrazovnoj razini iz područja zdravstva.

Kandidati koji će obavljati poslove u zdravstvenoj djelatnosti koja uključuje rad s djecom ne mogu se primiti u radni odnos za obavljanje poslova u zdravstvenoj djelatnosti koja uključuje rad s djecom prije nego dokažu da nisu pravomoćno osuđeni za neko od kaznenih djela iz glave XVI. Kaznenog zakona („Narodne novine“ broj 125/11, 144/12, 56/15, 61/15, 101/17., 118/18., 126/19., 84/21., 114/22., 114/23. i 36/24.) i Kaznena djela protiv spolne slobode i glave XVII. istog Zakona – kaznena djela spolnog zlostavljanja i iskorištavanja djeteta.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Općoj bolnici Varaždin za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u prijavi na natječaj te dokumentaciji dostavljenoj uz prijavu, a u svrhu odabira kandidata za zapošljavanje, na dostavu obavijesti o rezultatima natječaja koja se dostavlja svim kandidatima, na objavu imena i prezimena odabranog kandidata na oglasnim pločama i na web stranici Opće bolnice Varaždin te da se s natječajnom dokumentacijom postupa sukladno općim aktima Opće bolnice Varaždin.

Obrazac privole kao privitak natječaju nalazi se na web stranici Opće bolnice Varaždin PRIVOLA ili u urudžbenom zapisniku Opće bolnice Varaždin. Bez uredno popunjene, potpisane te priložene privole prijavi na natječaj, prijava će se smatrati neurednom i nepotpunom i ista će se odbaciti.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u molbi pozvati na to pravo, odnosno uz molbu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidati koji mogu ostvariti pravo prednosti kod prijama u javnu službu sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 02/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03, 148/13. i 98/19.), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13.,152/14., 39/18. i 32/20.), dužni su u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 48.f Zakona o zaštiti civilnih i vojnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03, 148/13. i 98/19.), uz molbu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo navedeno pravo.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13., 152/14., 39/18. i 32/20.) , uz molbu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje o utvrđenom invaliditetu, odnosno drugi dokaz o invaliditetu.

Kandidati će biti pozvani na provjeru znanja. Vrijeme i mjesto provjere znanja objavit će se na web- stranici Opće bolnice Varaždin; www.obv.hr i na oglasnoj ploči Opće bolnice Varaždin.

Odluka o odabiru kandidata objavljuje se na web-stranici i oglasnoj ploči Opće bolnice Varaždin.

Prijave o dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave ovog natječaja na oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područni ured Varaždin, na adresu: Opća bolnica Varaždin, 42000 Varaždin, Ivana Meštrovića 1 u zatvorenoj kuverti s naznakom „za natječaj za obavljanje pripravničkog staža za _________________________“ i „ne otvaraj“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: OPĆA BOLNICA VARAŽDIN.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: IVANA MEŠTROVIĆA 1, 42 000 VARAŽDIN

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2492572.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.