Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Kuorma-autonkuljettaja, 2 Paikkaa, Kaveriontti Oy, Helsinki

Oferta de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Kuorma-autonkuljettaja, 2 Paikkaa, Kaveriontti Oy, Helsinki

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakkaallemme vakituiseen työsuhteeseen kuorma-autonkuljettajia.

Työtehtävänä on elintarvikkeiden kuljetus, työalueena pk-seutu.

Työt alkavat klo.5.00-7.00.

Toivomme pitkää kokemusta elintarvikejakelusta.

Odotamme reipasta asennetta ja oma-aloitteista otetta työhön.

Edellytämme

      C-ajokorttia

      kuljettajan ammattipätevyyskorttia

      digikorttia

      suomen kielen taitoa

Tarjoamme

      laadukkaat työvaatteet

      vähintään TES:sin mukaisen palkan

Lisätietoja antaa Jyri Kujala 0505431782 tai Jyri.Kujalakaveriontti.fi

Kiinnostuitko? Rekisteröidy työnhakijaksi oheisen linkin kautta.

Aloitamme haastattelut jo haun aikana ja työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

Kaveriontti on kotimainen, luotettava ja joustava henkilöstöpalvelualan työnantaja. Välitämme ja huolehdimme työntekijöistä aidosti. Palvelemme työnhakijoita ja yrityksiä kaikkialla Suomessa. Toimitamme vuokratyöntekijöitä lyhyt- tai pitkäaikaisiin työsuhteisiin sekä rekrytoimme suoraan yrityksille. Päätoimialamme on rakentaminen, logistiikka, autoala, siivous, myynti, kiinteistöhuolto ja elintarvikeala.

Tule meille töihin, olit sitten vasta-alkaja tai kokenut ammattilainen!

8-10h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1036 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Empleador: Kaveriontti Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:c3ef56b7-c6df-4446-933e-6fc73ebfb8fc.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.