Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Kuorma-autonkuljettaja, Kuriiripalvelut Lampinen Oy, Seinäjoki

Empleo en Finlandia (Etelä-Pohjanmaa) de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura

Kuorma-autonkuljettaja, Kuriiripalvelut Lampinen Oy, Seinäjoki

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme joukkoomme Seinäjoelle jakeluauton kuljettajaa.

Odotamme hakijalta seuraavia asioita:

- tulet töihin silloin kun on sovittu ja lähdet kun työt tehty

- otat vastuun omasta työpanoksestasi sekä autat työkaveria jos tarvetta on

- olet positiivinen töissä, kotona voit sit murjottaa

- jaksat "hyppiä" autosta useita kertoja päivässä ilman sydänkohtauksen riskiä

- pystyt tulla toimeen kaikkien kanssa, meitä on moneksi mutta jokaista pitää arvostaa

- olet huolellinen ja tarkka omasta työpanoksestasi

- rehellinen pitää olla ja rohkeutta myöntää virheensä

- C-luokan ajokortti vaatimuksena

- voimassa oleva ammattipätevyys

- digipiirturikortti

- osaat ajaa fiksusti ja taloudellisesti, emme siis etsi uutta kankkusta/rovanperää joukkoomme

Jos ylläolevat asiat tuntuu sinulta luonnistuvan niin tarjoamme sinulle seuraavia asioita:

- aivan super hauskat työkaverit

- rennon ja välittävän työilmapiirin

- urapolun, meillä lukuisia erilaisia työtehtäviä tarjolla tulevaisuudessa osaaville tekijöille

- hierontaedun

- kunnon perehdytyksen työtehtävään

- kannustavan palkkauksen, alkuun tes 15,16€/h ja päälle kokemus/ammattilisät työkokemuksen mukaan

- reiteillä kertyy tunteja 35h - 50h/vk

- tarjolla on päivätyötä sekä yötyötä, näitä tuumaillaan sit hakijan kanssa yhdessä mikä sopii kellekin.

- mahdollisuus vakituiseen työsopimukseen

Jos vieläkin kiinnostaa niin laita hakemus cv:een kanssa sähköpostiin: rekrykuriirilampinen.com tai jos haluat puhelimitse häiritä 0503581738 whatsapp myös ok.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 107 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Kuriiripalvelut Lampinen Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:12a7d007-298c-4bf0-bc5c-5d61af7d8e73.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.