Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura > Kuorma-autonkuljettaja Kesäsesonkiin - Pidetty Ty, Pobula Group Oy, Ajot Turun Seudulla, Turku

Búsqueda de conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura en Finlandia (Varsinais-Suomi)

Kuorma-autonkuljettaja Kesäsesonkiin - Pidetty Ty, Pobula Group Oy, Ajot Turun Seudulla, Turku

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Kuorma-auton- ja linja-autonkuljettajat › Kuorma-auton ja erikoisajoneuvojen kuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme kuorma-autonkuljettajaa kesäsesonkiin Turun seudulle!

Oletko C-kortillinen ja jo jonkin verran kuorma-autonkuljetuksesta kokemusta omaava osaaja? Kiinnostaisiko sinua tehdä joustavasti ajohommia pidetyssä ja reilussa työpaikassa tulevan kesäsesongin aikana? Tämä työmahdollisuus voisi kiinnostaa sinua!

Haemme Turussa toimivalle, arvostetulle ja hyvänä työnantajana pidetylle kuljetusyhtiölle kuorma-autonkuljettajaa 1.6. alkaen. Työsuhde kestää kesäsesongin ajan (kesä-heinäkuu) ja jatkomahdollisuuksista neuvotellaan tilanteen mukaan erikseen. Voit itse vaikuttaa työmääriin; myös palkkaus neuvotellaan kokemuksesi ja osaamisesi mukaan. Pitkän yhteistyön perusteella voimme vahvasti suositella tätä työpaikkaa kokemusta jo omaavalle ja hyvällä asenteella työskentelevälle osaajalle!

Pobula Group Oy toimii työnantajanasi työsuhteen ajan. Olemme alusta alkaen mukana työsuhdeneuvotteluissa: haluamme kuulla sinun toiveitasi, sekä varmistaa osaamistasi vastaavan palkkauksen ja työssä viihtymisesi. Oma yhteyshenkilösi pitää huolen siitä, että kaikki sujuu kuten pitääkin. Lakisääteinen työterveyshuolto järjestyy Mehiläisessä.

Sinulta odotamme:

- C-korttia, ammattipätevyyttä ja digitaalista ajopiirturikorttia

- Vähintään muutaman vuoden kokemusta vastaavista tehtävistä

- Valmiutta aloittaa työt 1.6.2024 alk.

- Hyvä ja motivoitunut työasenne on tärkeä edellytys

Kiinnostuitko? Laita meille tietoja itsestäsi helposti hakemuslomakkeella ja liitä CV mukaan. Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä. Palataan asiaan pian!

Terkuin,

Alex Mittson, alexpobula.fi , p. 010 508 8300

Pobula Group Oy

Pobula - rohkeaa rekrytointia.

Käänteisrekrytoinnin pioneeri, jonka talenttiyhteisöstä luodaan merkityksellisiä menestystarinoita niin yksilöille kuin yrityksille.

- Käänteisrekrytointi

- Henkilöstövuokraus

- Suorahaut

Työmäärä ja -aika vaihtelee tarpeen mukaan, kerro toiveistasi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 408 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Pobula Group Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:9b0f8403-659a-4f2a-9de7-882f9e1e2129.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de camiones pesados y autobuses › Conductores de camiones pesados › conductor de vehículo de recogida de basura/conductora de vehículo de recogida de basura ofertadas.