Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Cocineros > Kuhar/kuhar

KUHAR/KUHAR. Croacia

Trabajos de Cocineros en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Personal service workers › Cooks › Cooks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 94/13, 152/14, 7/17,68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23) i Pravilnika o radu Osnovne škole Zmajevac ravnateljica Osnovne škole Zmajevac raspisuje:

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

Kuhar (m/ž)

– na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada u trajanju od dva (2) mjeseca sukladno Temeljnom kolektivnom ugovoru za službenike i namještenike u javnim službama (NN 56/22).

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa:

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno Zakonu o radu, kandidat mora ispunjavati i posebne uvjete:

  • završena srednja škola program kuhar
  • završen tečaj higijenskog minimuma sukladno Pravilniku o radu Osnovne škole Zmajevac
  • (ukoliko kandidat nema valjani tečaj higijenskog minimuma u obvezi ga je položiti prilikom sklapanja ugovora o radu).

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola (članak 13. Zakona o ravnopravnosti spolova).

Dokumenti i prilozi kojima se dokazuje ispunjenost uvjeta i koje je potrebno priložiti na natječaj:

  • prijava na natječaj, vlastoručno potpisana
  • životopis
  • dokaz o državljanstvu (preslika osobne iskaznice, putovnice ili domovnice)
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika svjedodžbe)
  • dokaz o završenom tečaju higijenskog minimuma (preslika potvrde)
  • elektronički zapis (potvrda) o stažu evidentiranom u matičnoj evidenciji HZMO ne stariji od dana objave natječaja
  • uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi – ne starije od dana objave natječaja.

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a osoba je prije sklapanja pisanog ugovora dužna dostaviti na uvid originalne dokumente.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo, te uz prijavu priložiti sve dokaze iz kojih se vidi navedeno pravo.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21), članku 48. stavku 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužna je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja i ovisno o kategoriji u koju ulazi sve potrebne dokaze (članak 103. st. 1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužna je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja te priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju (čl. 49. st. 1. Zakona) dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidatom (m/ž) u natječajnom postupku smatra se osoba koja je podnijela urednu, pravovremenu i potpisanu prijavu na natječaj zajedno sa svim traženim prilozima te koja ispunjava uvjete iz natječaja.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Kandidati koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama, a ispunjavaju uvjete natječaja vrednovat će se prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Zmajevac.

Poveznica na Pravilnik: http://www.os-zmajevac.skole.hr/upload/os-zmajevac/images/static3/724/attachment/PRAVILNIK_O_NACINU_I_POSTUPKU_ZAPOSLJAVANJA_U_OSNOVNOJ_SKOLI_ZM.pdf

Obavijest o datumu i vremenu procjene odnosno vrednovanja kandidata bit će objavljena na web stranici Osnovne škole Zmajevac u rubrici „Oglasna ploča-natječaji“.

Kandidat (m/ž) prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni putem web stranice škole u rubrici „Oglasna ploča-natječaji“.

Prijave slati s naznakom „ZA NATJEČAJ - KUHAR“.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA ZMAJEVAC.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: SPORTSKA 2A, ZMAJEVAC

Zamolba: SPORTSKA 2A, 31307 ZMAJEVAC

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2465193.

Ver las 154 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros ofertadas.