Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > cocinero/cocinera > Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů). Ústecký kraj

Ofertas de trabajo en República Checa (Ústecký kraj) de cocinero/cocinera

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti osobních služeb › Kuchaři (kromě šéfkuchařů) › Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Duchcovská č.p. 827/6

Děčín I-Děčín, 405 02  Děčín 2

Požadavky:

- vyučen v oboru

- ambice zdokonalovat se v oboru

- ochota rozšiřovat svoje znalosti v práci s novými technologiemi

- ochota rozšiřovat svoje znalosti v oblasti přípravy a složení pokrmů

- odolnost vůči případným stresovým situacím

- pečlivost a loajalita

- charakter pro týmovou spolupráci

- práce se stálým i měnícím se jídelním lístkem

Nabízíme:

- stálá mzda

- možnost dotací na návštěvy různých vzdělávacích kurzů týkajících se pracovní náplně

-profesionální školení během provozu

- práce v moderním prostředí

- stabilní zaměstnání

- možnost kariérního růstu i v budoucích projektech společnosti

- práce pod zkušeným šéfkuchařem

- široký okruh práce v gastronomii jak české, tak světové kuchyně

Kontaktní osoba: Marek Šterner, tel. 773 229 092 (volat 8:00 - 16:00), e-mail: marek.sternerarrigo.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 52 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: ARMEX GLOBAL a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Marek Šterner. Tel.: +420 773 229 092. E-mail: marek.sternerarrigo.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 773 229 092
  • Correo electrónico: marek.sternerarrigo.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:28438340788.

Ver las 805 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Cocineros › Cocineros › cocinero/cocinera ofertadas.