Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > esteticista > Kosmetologi, Beautiful People Oy, Helsinki, Helsinki

Kosmetologi, Beautiful People Oy, Helsinki, Helsinki

Oferta de empleo en Finlandia (Helsinki-Uusimaa) de esteticista

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › esteticista.

Traducción de la profesión: Palvelu- ja myyntityöntekijät › Palvelutyöntekijät › Kampaajat, parturit, kosmetologit ym › Kosmetologit ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme joukkoomme moniosaavaa sopimusyrittäjä kosmetologia, joka jakaa intohimomme kauneudenhoitoon ja haluaa liittyä tiiviiseen, hauskaan ja ammattimaiseen työyhteisöömme. Olemme omistautuneet tarjoamaan asiakkaillemme korkealaatuisia palveluita, ja etsimme henkilöä, joka jakaa saman innostuksen kauneudenhoitoon.

Tehtävät:

- Tarjoat korkealaatuisia kosmetologin palveluita asiakkaillemme.

- Iso etu, mikäli pystyt tarjoamaan myös muista kauneudenhoitopalveluista kuten esim. Ripsien pidennyksistä, rakennekynsistä ja sokeroinneista

- Positiivisen ja ammattimainen asiakaspalvelu.

- Päivittäinen huolehtiminen omien ja jaettujen työskentelytilojen puhtaudesta ja järjestyksestä.

Edellytykset:

- Aikaisempi kokemus kauneudenhoitoalalta.

- Koulutus ja pätevyys kosmetologina.

- Positiivinen ja yrittäjähenkinen asenne.

- Kyky työskennellä tiimissä ja loistavat vuorovaikutustaidot sekä asiakaspalveluhenkisyys.

Tarjoamme:

- Mahdollisuuden työskennellä dynaamisessa ja inspiroivassa ympäristössä.

- Työympäristön, jossa on mahdollisuus luoda oma lojaali asiakaskunta ja pitkäaikaisia asiakassuhteita.

- Mahdollisuuden vaikuttaa ja tuoda omia ideoitasi kauneudenhoitoalan kasvavaan liiketoimintaan.

- Sopimusyrittäjänä saat joustavuutta myös työaikoihisi

Jos olet motivoitunut kosmetologi, joka haluaa olla osa innostavaa tiimiä ja tarjota asiakkaillemme ensiluokkaista kauneudenhoitoa, lähetä meille ansioluettelosi osoitteeseen ddiem.nggmail.com . Jos sinulle on portfolio tai näyte töistäsi, voit liittää ne myös mukaan jos mahdollista.

Lisätietoja tehtävästä voit kysyä salongin omistajalta Jimiltä, Jimi Nguyen 0407771994, ddiem.nggmail.com .

Odotamme innolla hakemustasi ja mahdollisuutta tutustua sinuun paremmin!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1036 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Beautiful People Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:ec9d2e95-6110-4c79-8ce9-97f586c92e30.

Ver las 65 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Peluqueros, especialistas en tratamientos de belleza y afines › Especialistas en tratamientos de belleza y afines › esteticista ofertadas.